Násir Al Attíja

Alonso zatím poslal formuli 1 k ledu, začal přípravu na Rallye Dakar
Dakar

Před Fernandem Alonsem stojí další výzva. Dvojnásobný mistr světa formule 1 chce startovat příští rok v lednu na Rallye Dakar.
Konec americké anabáze, Rallye Dakar míří do Saúdské Arábie. Češi se změny nebojí
Dakar

Po jedenáctileté anabázi Rallye Dakar opustí Jižní Ameriku a zamíří do Saúdské Arábie.
Prokop dojel na Dakaru šestý a vylepšil české maximum, Loprais bere páté místo
Dakar

Martin Prokop vylepšil šestým místem na Dakaru české maximum v kategorii automobilů. Aleš Loprais završil rallye druhou pozicí v etapě a skončil pátý.
Prokop zdolává bolest na jedničku, Loprais jel jen na pět válců
Dakar

I když si v pondělí zle pochroumal zápěstí a prsty, drží se Martin Prokop na Rallye Dakar v dál v boji s nejlepšími jezdci automobilů.
Prokop na Dakaru znovu překonal Loeba, obě Tatry týmu Buggyra v problémech
Dakar

Martin Prokop ve Fordu obsadil v sedmé etapě Rallye Dakar desáté místo a znovu dokázal porazit i devítinásobného mistra světa Sébastiena Loeba.
Macík byl blízko prvnímu triumfu na Dakaru, etapový vavřín mu nakonec vyfoukl Kamaz
1:28
Dakar

Martin Macík mladší byl ve čtvrté etapě Rallye Dakar kousek od svého prvního triumfu na slavné soutěži. Nakonec obsadil druhou příčku.
Macík a Kolomý se probili do top 10, Loprais ztratil hodinu a půl
Dakar

Martin Macík mladší a Martin Kolomý se ve druhé etapě Rallye Dakar umístili v první desítce pořadí kamionů. Martin Prokop byla za top 10 jen těsně.
Kubiena začal Dakar třetím místem. Prokop se trápil kvůli součástce za deset korun
Dakar

Tomáš Kubiena obsadil v první etapě Rallye Dakar třetí místo mezi čtyřkolkáři.
Francouzský Lev na Dakaru krvácel, ale derniéru ozdobil hattrickem
Dakar

Peugeot odstartoval do Rallye Daka se čtyřmi nadupanými speciály. I když je pronásledovaly technické problémy, vysněné třetí vítěství v řadě přišlo.
Macík je na Dakaru už třetí, operovaný Klymčiw zůstává v umělém spánku
Dakar

Osmá etapa Rallye Dakar přinesla další souboje s bolívijskými řekami a bahnem stříkajícím od kol závodních speciálů.
Snový start Dakaru. Loprais předjel všechny Kamazy a jde do čela jubilejního ročníku
Dakar

Čtyřicátý ročník Rallye Dakar začal prvními ostrými kilometry v peruánských písečných dunách, které prověřily hlavně navigační schopnosti.
Černý český den na Dakaru: Macháček se zranil, piloti kamionů výrazně ztratili a vypadli z top 10
Dakar

Čtvrtá etapa Dakaru byla letos první kompletně horskou. Nástrahy argentinsko-bolívijského pohraničí notně zamíchaly výsledkovou listinou.
Dvojnásobný vítěz Dakaru Attíja skončil už po třech etapách
Dakar

Attíja nestihl svůj vůz opravit a na své triumfy z let 2015 a 2011 zkušený katarský jezdec nenaváže.
Kolomý dostal trest, návrat do čela Dakaru se odkládá. Slováka Jakeše nezastavil ani úder blesku
Dakar

Účastníci Rallye Dakar se na trati ze San Miguelu do San Salvadoru potýkali s rozděleným měřeným úsekem o délce 364 km, kamiony ho měly kratší.
Kolomý začal Dakar senzačně, vyhrál první etapu. Loprais byl čtvrtý
Dakar

Prvními 454 kilometry načali účastníci Rallye Dakar letošní 38. ročník. Martin Kolomý v Tatře hned na úvod získal etapový triumf v kategorii kamionů.
Peterhansel vyhrál po dvanácté Rallye Dakar, Valtr v kamionech osmý
Motorismus

Francouzský jezdec Stéphane Peterhansel slaví dvanácté vítězství na Rallye Dakar. Z českých závodníků byl nejlepší osmý mezi kamiony Jaroslav Valtr.
Valtr si čtvrtým místem vylepšil své maximum na Dakaru
Motorismus

Čtvrtým místem v předposlední 12. etapě Rallye Dakar vylepšil Jaroslav Valtr s tatrou své dosavadní maximum v soutěži.
Valtr s Kolomým dojeli na Dakaru znovu v desítce, Macík má velké problémy
Motorismus

Francouzský jedenáctinásobný vítěz Rallye Dakar Stéphane Peterhansel míří za dalším titulem.
Sainz musel odstoupit, Zapletal byl na Dakaru sedmý
Motorismus

Španěl Carlos Sainz s peugeotem vládl na Rallye Dakar kategorii automobilů jen jediný den.