F1 v roce 2020: Latifi je posledním dílkem skládačky, Hülkenberg místo nenašel

Radek Vičík Radek Vičík
Aktualizováno 28. 11. 2019 9:44
Těsně před finále letošní sezony se definitivně vykrystalizoval startovní rošt formule 1 pro další ročník. Podívejte se s námi na situaci pro rok 2020.
F1 2019: Max Verstappen a Alexander Albon, Red Bull
F1 2019: Max Verstappen a Alexander Albon, Red Bull | Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool

Red Bull - Max Verstappen a Alexander Albon

Red Bull se rozhodl nesáhnout po dalších experimentech a v příští sezony odstartují obě jeho stáje ve stejném složení, v jakém ukončí tu letošní. Talentovaný Verstappen má za poslední rok už třetího týmového parťáka. Sám má ale u Red Bullu své jisté minimálně do konce příští sezony. Pak ale jeho cena určitě stoupne. Albon chytil svoji šanci za pačesy, a byl tak podle očekávání potvrzen v "áčku", tedy stáji Red Bull.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Oběti střelce v Ostravě připomene mše, krevní centrum povolává dárce

Na mnoha místech nejen v Moravskoslezském kraji ve středu lidé uctí památku obětí střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě, při které zemřelo šest lidí a tři byli zraněni. Ostravští zastupitelé budou držet minutu ticha a jednat o pomoci pozůstalým. V nemocniční kapli fakultní nemocnice bude v 16:00 pomocný biskup Martin David sloužit mši svatou. Na několika místech budou kondolenční knihy.

Památku obětí uctí návštěvníci koncertu Bohemian Metal Rhapsody, který začíná v 19:00 v kostele svatého Václava v Opavě. Vstupné na koncert bude dobrovolné, vybrané peníze se rozdělí mezi nadační fondy a rodiny pozůstalých.

Krevní centrum Fakultní nemocnice poprosilo dárce, aby ve středu přišli darovat krev. Potřebuje doplnit krev skupiny 0 minus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy