F1 v roce 2020: Latifi je posledním dílkem skládačky, Hülkenberg místo nenašel

Radek Vičík Radek Vičík
Aktualizováno 28. 11. 2019 9:44
Těsně před finále letošní sezony se definitivně vykrystalizoval startovní rošt formule 1 pro další ročník. Podívejte se s námi na situaci pro rok 2020.
F1 2019: Romain Grosjean a Kevin Magnussen, Haas VF-19
F1 2019: Romain Grosjean a Kevin Magnussen, Haas VF-19 | Foto: Rich Energy Haas F1 Team

Haas - Kevin Magnussen a Romain Grosjean

Také v dalších týmech už mají jasno. Mizerná sezona a několik vzájemných kolizí si nakonec své "oběti" mezi jezdci nevybraly. Ze současné dvojice měl sice podle šéfa týmu Guenthera Steinera větší šanci setrvat 26letý Dán Magnussen, ale v předvečer Grand Prix Singapuru si americký tým znovu plácl také s o sedm let starším rodákem ze Ženevy s francouzským pasem Grosjeanem.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Skokanka Ptáčková získala na olympijských hrách mládeže bronz

Skokanka na lyžích Štěpánka Ptáčková vybojovala na zimních olympijských hrách mládeže v Lausanne bronz a postarala se o druhou českou medaili v oficiálním hodnocení zemí. Sedmnáctiletá reprezentantka, která už dokázala bodovat v seniorském Světovém poháru, navázala na čtvrteční stříbro rychlobruslařky Zuzany Kuršové.

V Lausanne se radovali z medailí také čeští hokejisté, kteří byli členy mezinárodních týmů ve formátu tři na tři. Štěpán Maleček a Zuzana Trnková získali zlato, Matyáš Šapovaliv přidal bronz.

Třetí zimní olympijské hry mládeže potrvají v Lausanne do středy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy