F1 v roce 2020: Latifi je posledním dílkem skládačky, Hülkenberg místo nenašel

Radek Vičík Radek Vičík
Aktualizováno 28. 11. 2019 9:44
Těsně před finále letošní sezony se definitivně vykrystalizoval startovní rošt formule 1 pro další ročník. Podívejte se s námi na situaci pro rok 2020.
F1 2019: Max Verstappen a Alexander Albon, Red Bull
F1 2019: Max Verstappen a Alexander Albon, Red Bull | Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool

Red Bull - Max Verstappen a Alexander Albon

Red Bull se rozhodl nesáhnout po dalších experimentech a v příští sezony odstartují obě jeho stáje ve stejném složení, v jakém ukončí tu letošní. Talentovaný Verstappen má za poslední rok už třetího týmového parťáka. Sám má ale u Red Bullu své jisté minimálně do konce příští sezony. Pak ale jeho cena určitě stoupne. Albon chytil svoji šanci za pačesy, a byl tak podle očekávání potvrzen v "áčku", tedy stáji Red Bull.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Dělník v Brně nepřežil pád do 15 metrů hlubokého světlíku

V brněnské Zborovské ulici po poledni zemřel dělník, který spadl do světlíku v domě do hloubky asi 15 metrů. Na místě zasahovaly dvě profesionální hasičské jednotky, hasiči k muži slanili, nejevil ale známky života.

"Ve stísněném prostoru světlíku nasadili automatizovaný externí defibrilátor a podali kyslíkovou terapii," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Další skupina hasičů vybourala světlíkové okno v jednom z bytů, aby se k muži dostala i posádka záchranné služby. Dělník byl ale na místě mrtev. Neštěstí vyšetřuje policie. 

Další zprávy