Justin Gatlin

Jamajčané ve štafetě propadli, Američané jsou ve finále navzdory špatným předávkám
Atletika

Štafeta britských sprinterů na 4x100 metrů dosáhla na mistrovství světa v Dauhá už v rozběhu nejlepšího letošního času 37,56 sekundy.
Tretra slibuje ročník snů. Diamantové zkrášlení není nutné, také křišťál má pořád svou cenu
Atletika

Zlatá tretra není součástí Diamantové ligy, ale ve světě atletiky má silný zvuk. Její letošní obsazení budí respekt a vybízí k útokům na rekordy.
V Ostravě poběží také sprinterští mistři světa Gatlin a Gulijev
Ostatní sporty

Letošní 57. ročník největšího domácího atletického závodu se v Ostravě uskuteční 13. června.
Další průšvih. Novináři natočili Gatlinova trenéra, jak hovoří o dopingu

Justin Gatlin čelí dalšímu podezření z braní nedovolených podpůrných prostředků.
Mistr světa Gatlin se veřejně omluvil za dopingové hříchy
Atletika

Americký sprinter Justin Gatlin se omluvil fanouškům za svoji dopingovou minulost.
Šéf atletiky není z triumfu Gatlina nadšený: Nebyl to ideální scénář, ale měl právo tu startovat
Atletika

Pětatřicetiletý Američan Justin Gatlin, někdejší dopingový hříšník, ovládl sprint na 100 metrů na MS v Londýně.
0:42
Atletika

Podívejte se na exkluzivní video ze závodu na sto metrů. Bolt před MS sliboval, že odejde na stovce jako neporažený, ale nestačil na dva Američany.
Bolt si konec kariéry nerozmyslel. Udělal jsem, co jsem mohl, řekl po bronzu ze stovky
Atletika

"Budu žít normálně. Nebudu trénovat, budu si dělat, co budu chtít. Je to pro mě vzrušující," prohlásil Jamajčan o své budoucnosti.
Nenáviděný Gatlin porazil Bolta! Legendární Jamajčan ukončil kariéru bronzem
Atletika

Dva američtí sprinteři na mistrovství světa porazili Usaina Bolta. Jamajčan v posledním závodě kariéry doběhl až na třetím místě.
Gatlin nepostoupil do finále dvoustovky, Bolt to glosoval: Nejsem překvapen, souvisí to s věkem
Olympijské hry

Další očekávaný sprinterský souboj mezi Usainem Boltem a Justinem Gatlinem se na olympiádě v Riu neuskuteční.
Bolt obhájil zlato i přes tragický start stovky. A byl v šoku, že diváci vybučeli Gatlina

Usain Bolt s přehledem obhájil zlato na nejkratší sprinterské trati na olympijských hrách v Riu. Pro nejcennější kov si doběhl v čase 9,81 sekundy.
Gatlin zaběhl na šampionátu USA nejrychlejší stovku roku. Až pátý Gay do Ria nepojede
Atletika

Sprinter Justin Gatlin vyhrál na atletickém mistrovství USA v Eugene závod na 100 metrů v nejlepším letošním světovém výkonu 9,80 sekundy.
Vadlejch byl v Eugene čtvrtý, Harrisonová atakovala rekord

Český oštěpař Jakub Vadlejch skončil čtvrtý na mítinku Diamantové ligy v Eugene výkonem 80,94 metru.
Bolt vyhrál první stovku sezony. Pod 10 sekund se ale nedostal

Jamajský sprinter Usain Bolt vstoupil do sezony hladkým vítězstvím v běhu na 100 metrů na Kajmanských ostrovech, kde dosáhl času 10,05 sekundy.
Oštěpař Vadlejch v Japonsku vyhrál v osobním rekordu

Oštěpař Jakub Vadlejch si v Japonsku vylepšil osobní rekord o více než půl metru. Na mítinku v Kawasaki hodil 86,76 metru.
Veselý skončil v Diamantové lize druhý, nestačil na Pitkämäkiho

Oštěpař Vítězslav Veselý potřetí v kariéře Diamantovou ligu nevyhrál. Na závěrečném mítinku prestižního seriálu v Bruselu dnes skončil výkonem 82,30…