Neuvěřitelná Boltova labutí píseň: Zděšení z bronzu, ponížený vítěz i naháněný nahý hippie

Podívejte se na fotografie z finálového závodu sprintu na 100 metrů na mistrovství světa v Londýně.
Cože, až třetí? Usain Bolt ve svém posledním velkém finále na zlato nedosáhl. V Londýně si doběhl pro bronz. Podívejte se na fotografie.
Jednoznačně průkazná cílová fotografie. Nejrychlejší byl Justin Gatlin, druhý jeho americký krajan Christian Coleman a třetí jamajská legenda.
Třicetiletý Bolt doplatil na pomalejší start, který ho trápil i v rozběhu a semifinále. Finiš neměl špatný, na americké rychlíky už ale nestačil.
Justin Gatlin. Diváci na něj před závodem bučeli kvůli jeho dopingové minulosti. Američan tak v cíli logicky cítil velké zadostiučinění.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
6. 8. 2017 0:06
Podívejte se na fotografie z finálového závodu sprintu na 100 metrů na mistrovství světa v Londýně.
 

Právě se děje

před 51 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy