Jaroslav Kulhavý

Český biker (*1985), jenž vyhrál závod cross-country na olympiádě v Londýně 2012 a o čtyři roky v Riu de Janeiro skončil druhý.

Kariéru rodák z Ústí nad Orlicí nastartoval juniorským titulem světového i evropského šampiona v roce 2003, za čtyři na to vybojoval bronz na  MS do 23 let. Evropský titul získal v letech 2010 a 2011, mistrem světa se stal roku 2014. Jako první závodník historie získal zlato na všech velkých podnicích - olympiádě, MS i ME.

Legendárnímu bikerovi Kulhavému hrozí, že bude chybět na OH v Tokiu
Olympijské hry

Biker Jaroslav Kulhavý se za současných okolností nepředstaví na olympijských hrách příští rok v Tokiu.
Velká premiéra. Kulhavý zahájí MS horských kol v závodě na elektrokole
Cyklistika

Závodem štafet odstartuje ve středu MS horských kol v Kanadě. Hned poté přijde na řadu velká premiéra na vrcholné akci, závod na elektrokolech.
Biker Cink slavil vítězství v poslední etapě Cape Epic
Cyklistika

Biker Ondřej Cink a jeho španělský kolega Sergio Mantecón vyhráli poslední etapu závod dvojic na horských kolech Cape Epic v Jihoafrické republice.
Kulhavého zabrzdil defekt. Cink byl na ME bikerů desátý, triumfovali Švýcaři
Cyklistika

Nejlepším českým bikerem byl na mistrovství Evropy v Glasgow Ondřej Cink, který dojel na desátém místě.
Pražské schody vyhrál Španěl Valero, Kulhavý závod nedokončil
0:59
Ostatní sporty

Obhájce prvenství Jaroslav Kulhavý exhibiční závod Pražské schody nedokončil.
Kulhavý dojel v závodě SP v Novém Městě devátý, potřetí v řadě vyhrál na Vysočině Schurter

Nejlepšího českého bikera provázela smůla, v závěrečném kole mu spadl řetěz. "Nejsem spokojený," přiznal.
Škarnitzl byl ve sprintu horských kol 18., jeho sestra čtrnáctá. Kulhavý závod nedokončil

Defektem skončil domácí závod v Novém Městě na Moravě pro Jaroslava Kulhavého.
Bikerům v Albstadtu generálka před Novým Městem nevyšla
Cyklistika

Nejlepší čeští bikeři Jaroslav Kulhavý a Ondřej Cink nedokončili druhý závod Světového poháru v cross country horských kol v Albstadtu.
Raději jsem osm hodin na kole než někde v Kolbence, směje se olympijský vítěz Kulhavý
Cyklistika

Nejúspěšnější český biker Jaroslav Kulhavý v sobotu vstoupí v Dobřichovicích do domácí sezony startem v úvodním závodu seriálu Kolo pro život.
Cape Epic se dá přirovnat k Tour de France, tvrdí Zapletal, trenér českého vítěze Kulhavého
Cyklistika

Svého svěřence připravil výtečně. V etapovém cyklistickém závodě dvojic Cape Epic zvítězili v Jihoafrické republice Jaroslav Kulhavý s Američanem…
Kulhavý potřetí vyhrál Cape Epic, poprvé s novým parťákem Grottsem
Cyklistika

Extrémní závod dvojic v Jihoafrické republice vyhrál Jaroslav Kulhavý potřetí v kariéře. Poprvé s americkým kolegou Howardem Grottsem.
Kulhavý chtěl na mistrovství světa pokořit suveréna Schurtera, stříbro ho těší jen zčásti
Cyklistika

"Částečná spokojenost tam přece jenom je, ale přijel jsem zkusit Nina porazit. Myslím, že fyzicky na to mám," řekl Jaroslav Kulhavý po závodě MS.
Biker Kulhavý si v Austrálii dojel pro světové stříbro
Cyklistika

Biker Jaroslav Kulhavý si dojel pro další velký úspěch kariéry, na světovém šampionátu ho pokořil jen Švýcar Nino Schurter.
Kulhavý nechybí v nominaci bikerů na MS, Nash se omluvila
Cyklistika

Jaroslav Kulhavý povede na MS v cross country v Austrálii třináctičlennou českou výpravu. Trenéru Viktoru Zapletalovi bude ale chybět Kateřina Nash.
Kulhavý i Nash jsou pošesté mistry republiky v cross country

Olympijský vítěz z Londýna vyhrál souboj s Janem Škarnitzlem o 4,5 sekundy a obhájil loňské zlato z Bedřichova.
Biker Kulhavý nestačil na SP ve Švýcarsku pouze na domácího Schurtera

Jaroslav Kulhavý skončil v závodě Světového poháru ve Švýcarsku druhý za domácím Ninem Schurterem, který je nadále suverénní.
Kulhavému se nedařilo ani na SP v Německu, nejlepším Čechem byl Škarnitzl
Cyklistika

Jaroslav Kulhavý odstoupil ze závodu ve druhém kole, Jan Škarnitzl skončil desátý. Další vítězství si připsal Švýcar Nino Schurter.
Kulhavý byl na SP v Novém Městě až na 55. místě, vyhrál Schurter
Cyklistika

Dvojnásobný olympijský medailista Jaroslav Kulhavý dojel v závodě Světového poháru bikerů v Novém Městě na Moravě až na 55. místě.