Nejen Jágr. Sparta přivedla olympionika, Liberec má tajné eso, Plzeň chtěla hvězdu z Ukrajiny

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
5. 2. 2018 9:33
Před lednovou uzávěrkou přestupů bylo v hokejové extralize tradičně rušno. Největší událostí se stal návrat Jaromíra Jágra, ale zapadnout by neměla ani další jména, která oživí českou hokejovou scénu v rozhodující části sezony. Podívejte se na přehled nejzajímavějších přestupů či výměn mezi kluby.
WSM, Benátky-Kladno: Jaromír Jágr
WSM, Benátky-Kladno: Jaromír Jágr | Foto: Milan Kammermayer

Jaromír Jágr

Návrat Jaromíra Jágra z NHL je v Česku bezesporu největší sportovní událostí posledních dní. Pětačtyřicetiletý útočník podepsal smlouvu s Kladnem, jehož je sám majitelem, a vyřídil si střídavé starty do Třince. V praxi to znamená, že pokud prvoligoví Rytíři neprojdou až do baráže o extraligu a Jágr bude fit, mohl by pomoct v extraligovém play-off třineckým Ocelářům.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ázerbájdžán dobyl důležité místo na jihu Náhorního Karabachu

Arménie připustila stažení jednotek Náhorního Karabachu, ovládaného arménskými separatisty, ze strategicky položeného města u hranic s Íránem. Oblast tak vojensky ovládl Ázerbájdžán, oznámila agentura Reuters s připomínkou, že ani nové příměří, zprostředkované Spojenými státy, neukončilo už měsíc pokračující boje o horskou enklávu.

Mluvčí arménského ministerstva obrany Arcrun Ovannisjan na tiskové konferenci uvedl, že etnické arménské síly ustoupily z města Kubatly (ázerbájdžánsky Qubadli), "aby se vyhnuly zbytečným ztrátám". Situace podle něj není "kritická". Ázerbájdžánská média jásají nad osvobozením oblasti, kterou po 27 let "okupovali Arméni".

Zdroj: ČTK
Další zprávy