Souboj a objetí kamarádů, čeští cestující Jágrové a gólová smršť. To nabídla premiéra 68 ve WSM lize

Zatímco pro Jaromíra Jágra "štace" ve WSM začala, Petr Nedvěd si v dresu Benátek nad Jizerou zahrál svůj definitivně poslední profesionální zápas.
Zatímco Petr Nedvěd si užil svých posledních "15 minut slávy" v dresu Benátek nad Jizerou den před tím, než bude jeho dres vyvěšen pod střechu liberecké haly...
...Jaromír Jágr svoji misi v dresu Rytířů teprve začal.
Kladenští fanoušci věří, že číslo 68 dovede klub do vytoužené extraligy.
O zápas byl takový zájem, že se místo stadionu farmy Bílých tygrů v Benátkách nad Jizerou přesunul do Liberce.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
3. 2. 2018 22:41
Podívejte se na fotografie z prvního zápasu Jaromíra Jágra po návratu ze zámoří, v němž ve WSM lize jeho Kladno porazilo na libereckém zimním stadionu Benátky nad Jizerou 7:2.
 

Právě se děje

před 2 minutami

Hamáček navrhl zrušit superhrubou mzdu, chce sazby 19 a 23 pct

Vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček předložil ve Sněmovně návrh na zrušení takzvané superhrubé mzdy. Místo toho navrhuje od příštího roku zdanění hrubé mzdy sazbou 19 procent doplněnou o sazbu 23 procent pro příjmy zhruba nad 140.000 korun měsíčně. Návrh chce vložit do vládního daňového balíčku, kterým se má dnes zabývat Sněmovna. Stejný návrh předložil už v pondělí premiér a předseda ANO Andrej Babiš, který ale navrhuje sazby 15 a 23 procent.

Návrh státního rozpočtu na příští rok, který v říjnu schválila vláda, s dopady zrušení superhrubé mzdy nepočítá.

Národní rozpočtová rada dnes Babišův návrh odmítla a nedoporučuje, aby ho Sněmovna přijala. Návrh podle ní porušuje princip úplnosti a reálnosti rozpočtu.

Další zprávy