Video: Nepovedený výkop. Útočník Leganes chtěl překvapit Barcelonu, zaskočil spíš vlastní spoluhráče

Rudolf Černík
20. 11. 2017 7:52
Tak tohle se Nordinu Amrabatovi moc nepovedlo. Útočník Leganes měl odstartovat sobotní zápas španělské fotbalové ligy s FC Barcelona, jenže výkop úplně nezvládl…
Nepovedený výkop zápasu Leganes - Barcelona
Nepovedený výkop zápasu Leganes - Barcelona | Foto: Youtube.com

Madrid - Možná chtěl Nordin Amrabat, útočník Leganes, překvapit ve španělské lize favorizovanou Barcelonu hned od první vteřiny, jenže zaskočil spíš vlastní spoluhráče.

Marocký forvard měl obstarat výkop sobotního zápasu. Místo, aby ze středového puntíku míč rozehrál, hned po pokynu rozhodčího ho vzal a rozběhl se k brance soupeře. Jenže jaksi pozapomněl, že podle pravidel se při výkopu nesmí dotknout míče dvakrát za sebou.

Nepovedený výkop Nordina Amrabata:

Když si to vzápětí uvědomil, svůj úprk zastavil, konečně přihrál strnule přihlížejícím spoluhráčům. Ovšem to už rozhodčí pískal podle pravidel nepřímý kop a míč místo domácího celku dostala Barcelona.

Zajímavostí je, že kdyby Amrabat napálil míč přímo na branku a ten skončil v síti, gól by podle pravidel platil. Barcelona nakonec utkání bez problémů zvládla, vyhrála 3:0 a vede tabulku.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Zhruba desetina Prahy je bez elektřiny, problém je na rozvodně Jih

Pokud by byla závada větší, je možné proud přepojit z jiných směrů. ČTK to dnes večer řekl mluvčí Pražské energetiky (PRE) Karel Hanzelka. O výpadku informovali hasiči, vyprošťují lidi z výtahů. Omezil také provoz některých tramvajových linek.

Výpadek se týká třeba Prahy 2, 4 a 10. "Je to u nás, je to na naší soustavě, zjišťujeme, co se stalo, je to rozvodna Jih," řekl mluvčí PRE. "Pokud by byl nějaký větší problém, je samozřejmě možné proud přepojit, aby laicky řečeno tekl z jiných směrů, protože do Prahy teče proud z několika různých směrů," dodal Hanzelka. Větší závadu je tak podle něj možné vyřešit poměrně rychle.

"V důsledku výpadku elektrické energie v oblasti Prahy 2, Prahy 4 a Prahy 10 evidujeme zvýšený počet požadavků na vyproštění osob uvízlých ve výtahu," napsali hasiči na twitteru. Omezení v provozu tramvajových linek se podle organizátora pražské integrované dopravy (PID) týká celé oblasti od Nuslí až do Strašnic. 

Další zprávy