Fotbalisté Nice přišli doma o body s Caen

Aktualizováno 10. 3. 2017 22:52
Fotbalisté Nice ztratili ve 29. kole francouzské ligy body po domácí remíze 2:2 s Caen a mohou klesnout z druhého místa tabulky. Zároveň možná na delší dobu přišli kvůli zranění o klíčového záložníka Wylana Cypriena. Nice může těšit alespoň to, že zlikvidovalo dvougólový náskok hostů, o který se postarali góly Ivan Santini a Yann Karamoh. Domácí favorit srovnal díky brankám Maria Balotelliho ze 71. minuty a Anastasiose Donise o šest minut později. Dvaadvacetiletý Cyprien opustil hřiště na nosítkách v úvodu druhého poločasu s podezřením na vážné zranění kolena. Fotbalisté Nice už před několika týdny přišli do konce sezony o zraněného útočníka Alassanea Pléu.
První gól Nice vsítil Mario Balotelli.
První gól Nice vsítil Mario Balotelli. | Foto: Reuters

Francouzská fotbalová liga - 29. kolo:

Nice - Caen 2:2 (71. Balotelli, 77. Donis - 36. Santini, 50. Karamoh), Marseille - Angers 3:0 (9. a 79. Thauvin, 19. Cabella).