Zábavní Švédové: zákrok pořadatele na fanouška, jenž vběhl na hřiště, rozebrali v elektronické tužce

Sport Sport
6. 2. 2018 8:18
S humorem se postavili komentátoři švédské televize Viasat k incidentu z utkání anglické fotbalové ligy. Vpád fanouška na hřiště rozebrali v elektronické tužce.
Zákrok pořadatele na fanouška, který vběhl na hřiště, v elektronické tužce | Video: Youtube.com

Stockholm - Další z mnoha "obyčejných" vpádů fanouška na hřiště? Kdepak, výtržník, který se vydal na trávník během nedělního utkání anglické Premier League Crystal Palace - Newcastle, se proslavil víc, než sám čekal.

Jeho čin totiž upoutal komentátory švédské televize Viasat natolik, že místo fotbalových akcí rozebrali v elektronické tužce právě tenhle incident! Jako hlavní hrdina z něj vyšel pořadatel, který parádní skládkou jak vystřiženou z ragby nebo ze Super Bowlu další běh fanouška znemožnil a vzápětí ho vyvedl mimo trávník. Jak odhalily záběry fotografů, nešťastník při zákroku navíc přišel o lahev piva, s níž na hřiště vběhl…

Fanoušek, který vběhl na trávník při utkání Crystal Palace - Newcastle
Fanoušek, který vběhl na trávník při utkání Crystal Palace - Newcastle | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy