Video: Nejhorší simulant všech dob. Fanoušci vyzývají Arsenal, aby nekupoval Brazilce Malcolma

Rudolf Černík
30. 1. 2018 8:07
Tak toho ne. Fanoušci fotbalového Arsenalu vyzvali klub, aby nekupoval útočníka Malcolma poté, co Brazilec v dresu Bordeaux bizarně nafilmoval penaltu v utkání francouzské ligy.
Simulant Malcolm z Bordeaux v utkání s Lyonem | Video: Youtube.com

Bordeaux/Praha - Přestože se ho nikdo ani nedotkl, Brazilec Malcolm v dresu Bordeaux vyskočil a komediálně spadl na zadní část těla. V nedělním utkání francouzské fotbalové ligy tím ošálil rozhodčího a získal pro svůj tým penaltu, kterou sám proměnil a v duelu s Lyonem zvýšil na 2:0.

"Chtělo se mi brečet vzteky," zuřil po utkání Jean-Michel Aulas, prezident Lyonu. "Byl to klíčový okamžik zápasu," přidal naštvaně po prohře 1:3.

Počínání dvacetiletého Brazilce se nelíbilo jen jemu, ale také fanouškům Arsenalu. Vedení "Kanonýrů" vyjednávalo s francouzským klubem o možném transferu, příznivci Arsenalu však nechtějí o příchodu odchovance Corinthians ani slyšet.

"Tohle není druh hráče, kterého bychom měli chtít, bez ohledu na to, jak moc je dobrý," napsal na sociální sítě jeden z příznivců Arsenalu. "Nejhorší simulace, jakou jsem kdy viděl," přitakal mu další. "Doufám, že ho nepodepíšeme," zněl další hlas.

Fanoušci mohou zůstat klidní, Arsenal posilu do útoku sežene nejspíš v Dortmundu, odkud by měl přijít kanonýr Pierre-Emerick Aubameyang.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prostějovská nemocnice dostala od sportovců 300 tisíc korun

Celkem 300 tisíc korun mezi sebou v Prostějově vybrali bývalí i současní sportovci a manažeři s cílem podpořit boj proti koronaviru. Na daru pro místní nemocnici se podíleli například bývalý tenisový reprezentant Jiří Novák, jeho současný daviscupový kolega Jiří Veselý nebo basketbalista Lukáš Palyza. Společně s nimi věnoval peníze také sportovní manažer Miroslav Černošek.

"Mně ten nápad přišel od prvního okamžiku velice dobrý. V současné situaci, kdy se lidi musí semknout, jsem byl od první chvíle připraven jakkoli přispět," řekl České televizi Veselý, který věnoval 50 tisíc korun stejně jako někdejší pátý hráč světa Novák a daviscupový kapitán Jaroslav Navrátil.

Symbolický šek od nich dnes převzal primátor František Jura. "Sportovci, které město dlouhodobě podporuje, se nyní rozhodli naopak pomoci městu," řekl Černošek na webu prostějovské radnice.

Předsedkyně představenstva nemocnice Marie Marsová uvedla, že peníze budou rozděleny mezi zdravotníky, kteří jsou v době pandemie nejvytíženější. "Lékaři, sestry a další personál jsou v pomyslné první linii. Dáváme jim tak signál, že víme, co pro nás dělají, a velmi si jejich nasazení vážíme," dodal primátor Jura.

Další zprávy