Blázni na stadionu? Ušanka v parném létě, sprostý Maradona i smrtka. To vše už nabídla hlediště MS

Právě vrcholící fotbalový šampionát v Rusku nabízí i v hledišti spostu zajímavého,. Nmeusí to být jen krásné dívky, pozornost na sebe poutají i nejrůznější fanouškovské blázniviny a bizarnosti.
Belgická varianta na Obelixe? Ať už tento kostým znamená cokoliv, jeho majitel mohl slavit triumf nad Brazílií.
Kanárci o zápas dříve vyřadili Mexiko, pro něž si symbolicky přišel tenhle pan Smrťák.
"Exotem" v hledišti byl i legendární Diego Maradona. Exaltovaný Argentinec ukazoval v zápase s Nigérií prostředníčky.
V Rusku je prý možné všechno. Na fotbale určitě.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
9. 7. 2018 9:17
Podívejte se na ty nejbizarnější převleky, malby na tváři a další kreace, které jsou k vidění na fotbalovém světovém šampionátu v Rusku.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy