Pro Mexičany si v osmifinále zase přišla Smrtka, Belgie se probrala z klinické smrti

Mečinaé ani na sedmý pokus po sobě neprošli přes osmifinále fotbalového MS. Letos jim "stopku' vystavili Brazilci.
Fanoušci "Kanárků" tak mohli slavit sedmý postup do čtvrtfinále mistrovství světa.
Hrdinou zápasu byl hvězdný Neymar. První gól dal sám...
... a druhý vstřelený Robertem Firminem vymyslel.
Brazilci tak po výsledku 2:0 s mexickou reprezentací ani v jednom z pěti duelů na šampionátech neprohráli a ani neinkasovali.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
Aktualizováno 2. 7. 2018 22:39
Prohlédněte si fotografie z pondělních osmifinálových zápasů na fotbalovém MS v Rusku.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Zhruba desetina Prahy je bez elektřiny, problém je na rozvodně Jih

Pokud by byla závada větší, je možné proud přepojit z jiných směrů. ČTK to dnes večer řekl mluvčí Pražské energetiky (PRE) Karel Hanzelka. O výpadku informovali hasiči, vyprošťují lidi z výtahů. Omezil také provoz některých tramvajových linek.

Výpadek se týká třeba Prahy 2, 4 a 10. "Je to u nás, je to na naší soustavě, zjišťujeme, co se stalo, je to rozvodna Jih," řekl mluvčí PRE. "Pokud by byl nějaký větší problém, je samozřejmě možné proud přepojit, aby laicky řečeno tekl z jiných směrů, protože do Prahy teče proud z několika různých směrů," dodal Hanzelka. Větší závadu je tak podle něj možné vyřešit poměrně rychle.

"V důsledku výpadku elektrické energie v oblasti Prahy 2, Prahy 4 a Prahy 10 evidujeme zvýšený počet požadavků na vyproštění osob uvízlých ve výtahu," napsali hasiči na twitteru. Omezení v provozu tramvajových linek se podle organizátora pražské integrované dopravy (PID) týká celé oblasti od Nuslí až do Strašnic. 

Další zprávy