Sociální sítě vynášejí Vrbu do nebes, gratuloval i Tvrdík. CSKA jsou smolaři roku

Sport Sport
13. 12. 2018 8:31
Vítězství Plzně nad AS Řím má velký ohlas na sociálních sítích. Hrdinou je Pavel Vrba, který s Viktorií dokázal opět proniknout do jarní fáze evropských pohárů.
Plzeň slaví. A gratulace se hrnou ze všech stran.
Plzeň slaví. A gratulace se hrnou ze všech stran. | Foto: Milan Kammermayer

Plzeň výhrou nad Římem kromě postupu od jarní fáze Evropské ligy dosáhla hned na několik historických milníků. Například je prvním českým týmem, který od sezony 2003/2004 dvakrát zvítězil v základní skupině Ligy mistrů.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Nash začala Světový pohár v cyklokrosu druhým místem v Iowě

Kateřina Nash dojela na úvod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City druhá. Českou závodnici porazila jen Kanaďanka Maghalie Rochetteová, která vybojovala první vítězství v seriálu. Nash ztratila na vítězku sedm sekund. Mezi muži vyhrál při svém debutu v elitní kategorii Světového poháru jednadvacetiletý Belgičan Eli Iserbyt.

 

Nash, která žije v USA, navázala druhým místem na předloňský triumf v Iowa City. Třetí Američanku Claru Honsingerovou za sebou jednačtyřicetiletá rodačka z Prachatic nechala o osm sekund.

 

Úvodní závod sezony vynechaly úřadující trojnásobná mistryně světa Belgičanka Sanne Cantová a vítězka uplynulého ročníku Světového poháru Nizozemka Marianne Vosová.

 

Úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu v Iowa City (USA):

Muži: 1. Iserbyt 1:05:27, 2. Toon Aerts -54, 3. Soete, 4. Vermeersch oba -1:00, 5. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:25.

Ženy: 1. Rochetteová (Kan.) 46:23, 2. Nash (ČR) -7, 3. Honsingerová (USA) -15, 4. Van der Heijdenová (Niz.) -25, 5. Richardsová (Brit.) -32, 6. Kaptheijnsová (Niz.) -44.

Další zprávy