Česká televize odvysílá pouze zápas Plzně. Za Spartu si diváci budou muset zaplatit

Sport Sport
21. 7. 2016 17:40
Plzeň ANO, Sparta NE. Česka televize odvysílá 3. předkolo Ligy mistrů v přímém přenosu pouze ze stadionu Plzně, se Spartou jednání nedopadla. Fanoušci pražského celku si však budou moci přenos zakoupit na internetové televizi.
Utkání plzeňské Viktorky odvysílá ČT v přímém přenosu.
Utkání plzeňské Viktorky odvysílá ČT v přímém přenosu. | Foto: Tomáš Liška

Praha – Fanoušci Plzně a českého fotbalu vůbec se mohou těšit, že v přímém přenosu veřejnoprávní televizní stanice ČT Sport uvidí zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi Viktorií Plzeň s ázerbájdžánským Karabachem. Utkání Sparty se Steauou Bukurešť však ne.

"O poskytnutí vysílací práv jsme jednali s Českou Televizí, O2 i TV Nova, ale z různých důvodů jsme nenalezli shodu. Fanoušci, kteří nebudou moci podpořit tým přímo na stadionu, tak budou mít možnost sledovat utkání na internetu,“ uvedl sparťanský ředitel komunikace Ondřej Kasík pro klubový web.

Cena živého přenosu činí 69 Kč při platbě kartou a 79 Kč při platbě pomocí SMS zprávy.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy