Krásky se zasnoubily. Americké hvězdy si na konci roku řeknou své "ano"

Rudolf Černík
14. 3. 2019 15:35
Brankářka americké fotbalové reprezentace Ashlyn Harrisová a její týmová kolegyně Ali Kriegerová oznámily, že na konci letošního roku uzavřou sňatek.
Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová
Ali Kriegerová (vlevo) a Ashlyn Harrisová | Foto: Instagram

Obě ženy se pravidelně umisťují v přehledech nejkrásnějších sportovkyň světa a nechybí ani v přehledu 50 sexy krásek, jak ho zveřejnil server theathleticsbuild.com.

Stálice amerického fotbalového týmu se poznaly na reprezentační akci v roce 2010 a od té doby tvoří pár. "Vždycky jsme seděly vedle sebe v autobuse a letadle a povídaly si o našich snech a nadějích a o tom co bychom chtěly udělat jednou, až vyrosteme. Protože tehdy jsme byly jenom děti," vzpomínala třiatřicetiletá Harrisová.

Mistryně světa z roku 2015 svoji lásku nijak netajily, ale veřejně se ho rozhodly  potvrdit až oznámením zásnub. "Byly jsme stále sebevědomější a jistější naším vztahem. A konečně po všech těch letech prostě cítím, že nemám co skrývat nebo říkat, že nemám nic společného s komunitou, jejíž jsem součástí," uvedla gólmanka Harrisová.

S o rok starší Kriegerovou nyní nastupují za Orlando, společně však byly i v angažmá ve Švédsku a obě si vyzkoušely i působení v Německu. 

Americké hvězdy nejsou prvním slavným ženským sportovním párem, který si řekne "ano". Loni na podzim například vstoupila nejlepší česká fotbalistka Lucie Voňková do manželského svazku se spoluhráčkou z Bayernu Mnichov Claudií van den Heiligenbergovou.

Hokejistky Julia Chuová a Caroline Oullettová proti sobě zase bojovaly jako kapitánky USA a Kanady ve finále olympijského turnaje 2002, o zlato se utkaly i na hrách v letech 2010 a 2014, teď spolu mají dceru Liv.

 

Právě se děje

Další zprávy