ženský fotbal

Postup je daleko. Slávistky na úvod osmifinále Ligy mistryň podlehly Arsenalu 2:5
Fotbal

Fotbalistky Slavie prohrály v úvodním utkání osmifinále Ligy mistryň s Arsenalem doma vysoko 2:5 a postup se jim vzdálil.
Debakl fotbalistek. Češky v kvalifikaci podlehly španělským favoritkám
Reprezentace

České fotbalistky v druhém utkání kvalifikace mistrovství Evropy utrpěly doma debakl se Španělskem 1:5.
Sparťanky nezdolaly islandské útesy. V Lize mistryň skončily znovu v prvním kole
Fotbal

Hráčky úřadujícího českého šampiona v dnešní domácí odvetě na Letné s Breidablikem prohrály 0:1 a navázaly na předchozí porážku 2:3 z Islandu.

Fotbalistky Slavie na úvod LM venku zvítězily, sparťanky prohrály

Fotbalistky Slavie výborně zvládly vstup do nového ročníku Ligy mistryň a v úvodním zápase 1. kola ve Skotsku porazily Hibernian 4:1 především díky hattricku Terezy Kožárové. Úřadující české šampionky ze Sparty naopak na Islandu neudržely vedení a podlehly Breidabliku 2:3. Slávistky čeká odveta ve středu 25. září, sparťanky doma hrají o den později.

Slavia v Edinburghu nezačala dobře a už ve třetí minutě inkasovala gól od Hunterové. Hostující tým ale ještě do přestávky skóre otočil, když se mezi 36. a 42. minutou dvakrát trefila Kožárová a jednou Jarchovská. Hráčky Hibernianu už se na odpověď nezmohly, navíc čtvrt hodiny před koncem útočnice Kožárová zkompletovala hattrick.

Spartu hned ve třetí minutě v Kópavoguru poslala do vedení Burkenroadová. Fotbalistky Breidabliku brzy odpověděly brankou Thorvaldsdóttirové, poté se ve 36. minutě opět prosadila Američanka Burkenroadová. Pražanky však závěr dobře rozjetého utkání nezvládly. Nejprve v 78. minutě Thorvaldsdóttirová svou druhou trefou srovnala a hned za dvě minuty obrat Islanďanek dokonala Vilhjálmsdóttirová.

České fotbalistky postihla střevní nákaza. Kvalifikační zápas byl odložen

Úterní zápas českých fotbalistek v kvalifikaci mistrovství Evropy proti Polsku v Uherském Hradišti byl odložen.
Slavia se přeci jen dočká skotského soupeře, sparťanky čeká v LM Breidablik
Fotbal

Slávistky v prvním kole play off Ligy mistryň narazí na Hibernian, ligové šampionky ze Sparty čeká islandský Breidablik.
Fotbalistky USA mají čtvrtý titul z MS, Nizozemsko zlomily v druhé půli
MS ve fotbale

Obhájkyně titulu v Lyonu díky penaltě Megan Rapinoeové a gólu Rose Lavelleové vyhrály 2:0 a navázaly na triumfy z let 1991, 1999 a 2015.
Práce v kanceláři ji ničila. Začala trénovat a s Američankami může dorovnat rekord

Ve finále ženského MS ve fotbale proti sobě stanou dvě trenérky. Tichá Američanka Jill Ellisová a temperamentní Nizozemka Sarina Wiegmanová.
Švédské fotbalistky mají třetí bronz z mistrovství světa

Bronzové medaile na mistrovství světa fotbalistek získaly Švédky, které v Nice zdolaly Anglii 2:1.
"Ženský fotbal? Je to proti lidské přirozenosti." Šéf Steauy se hodlá bránit u soudu
Fotbal

George Becali se hodlá bránit nařízení, podle kterého musí mít každý rumunský prvoligový klub do roku 2021 i ženský tým.
Juventus získal posilu z Česka. Slavný klub ulovil největší oporu Sparty
Fotbal

Stašková se letos stala nejlepší střelkyní české ligy, když Spartě pomohla k obhajobě titulu 32 góly ve 20 zápasech.
Morganová vystřelila Američankám postup do finále MS

Jedenáctou výhrou na MS vylepšily Američanky rekord šampionátů, o který se dosud dělily s Norskem.
Záchranáři vylovili tělo utonulé švýcarské fotbalistky Ismailiové
Fotbal

Švýcarská fotbalistka Florijana Ismailiová byla od sobotního odpoledního koupání v jezeru Como nezvěstná.
Nizozemské mistryně Evropy jsou poprvé v semifinále MS. Vyzvou Švédsko

Nizozemské fotbalistky porazily Itálii 2:0 a postoupily do semifinále světového šampionátu.
Hrdinka Megan poslala USA do semifinále. Američanky vyrovnaly rekordní sérii

Megan Rapinoeová zařídila v osmifinále MS výhru nad Španělskem a ve čtvrtfinále americká fotbalistka zmrazila dvěma góly domácí Francouzky.
Šampionát fotbalistek útočí na miliardovou sledovanost, zájem o lístky je ale vlažný
Fotbal

Zatímco televizní sledovanost stoupá, zájem o lístky na stadiony není. Před turnajem se jich podařilo prodat jen třetinu.
Ženskému mistrovství ve fotbale vládne Evropa. Do čtvrtfinále postoupilo sedm týmů
Fotbal

Po večerních zápasech doplnily čtvrtfinálové dvojice Italky a Nizozemky.
Američanky se nadřely, ale jsou ve čtvrtfinále. Švédky vyřadily Kanadu
Fotbal

Vítězství 2:1 zajistily obhájkyním titulu dvě penalty, které proměnila kapitánka USA Megan Rapinoeová.
Minule přišla o šampionát, ale našla manžela. Teď chce inspirovat stejně jako Serena
Fotbal

Fotbalistka Crystal Dunnová hraje v 26 letech ve Francii na svém prvním mistrovství. Na předchozí se nedostala do nominace a těžce to nesla.