Kvůli ní golf zpřísnil pravidla pro oblékání. Nejvíc sexy sportovkyní je Spiranacová

Golfová profesionálka Paige Spiranacová je v Americe velmi populární a vládne žebříčkům sportovních krásek.
Přehlídku krásek zahájí na 50. místě Natasha Hastingsová. Jednatřicetiletá atletka, rodačka z New Yorku, je dvojnásobnou olympijskou šampionkou ve štafetě na 4×400 m. Ve stejné disciplíně je pětinásobnou mistryní světa.
49. Camila Giorgiová. Aktuálně 27. žena světového žebříčku se dvěma tituly z okruhu WTA.
48. Jessica Eyeová. Ultimátní bojovnice je součástí prestižní série UFC. 32letá rodačka z Ohia má přezdívku "Zlo".
47. Ellen Hoogová. Pozemní hokejistka patří do nizozemské reprezentace, se kterou na olympijských hrách v Pekingu i Londýně vybojovala zlatou medaili.
Foto: Instagram Paige Spiranac
Sport Sport
4. 3. 2019 6:12
Rok se s rokem sešel a opět se v anglofonních médiích objevují žebříčky nejkrásnějších sportovkyň. Tady je padesátka těch nejvíc sexy ze všech možných sportovních odvětví podle stránek theathleticsbuild.com.
 

Právě se děje

před 39 minutami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy