Ibrahimovič zase zářil. Do přestávky zaznamenal hattrick

Sport Sport
8. 1. 2014 21:00
Zlatan Ibrahimovič září i v novém roce. V úvodním soutěžním zápase Paris St. Germain v roce 2014, vyhrálo PSG v Remeši především díky jeho hattricku 5:2.
Tři zdvižené prsty na znamení hattricku. Zlatan Ibrahimovič neztratil gólový apetit ani v novém roce.
Tři zdvižené prsty na znamení hattricku. Zlatan Ibrahimovič neztratil gólový apetit ani v novém roce. | Foto: Reuters

Remeš - Zlatan Ibrahimovič září i v novém roce. V úvodním soutěžním zápase Paris St. Germain v roce 2014, kterým byl zápas 3. kola Francouzského poháru na hřišti Stade Remeš, vyhrálo PSG především díky jeho hattricku 5:2.

Švédský útočník vstřelil všechny své tři góly v úvodním poločase. Na jeho gól v 11. minutě navázal o chvíli později zvýšením na 2:0 Thiago Motta, a i když po půlhodině hry snížil Lesoimier, 'Ibra' góly ve 40. a 42. minutě definitivně zlomil odpor soupeře.

V osmifinále soutěže se PSG utká s dalším prvoligovým týmem, Montpellier.

Výsledek:

Stade Remeš - Paris St. Germain 2:5

Branky: 32. Lesoimier, 90. Ayite - 11., 40. a 42. Ibrahimovič, 15. Motta, 47. Lavezzi.

 

Právě se děje

před 56 minutami

První návrh státního rozpočtu na příští rok počítá se schodkem 116 miliard korun, ale kvůli koronaviru se nejspíš zvýší

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) v prvním návrhu státního rozpočtu na rok 2021 plánuje schodek 116 miliard korun. Před schvalováním se však schodek pravděpodobně výrazně prohloubí, kvůli dalším opatřením přijímaným kvůli koronaviru.

Stávající verze navíc nepočítá například s výpadkem, který by nastal při zrušení superhrubé mzdy a zavedení patnáctiprocentní daně z příjmu, odhadovaným na 70 až 90 miliard korun.

Letošní schodek se kvůli koronavirové epidemii několikrát zvyšoval z původních 40 miliard na aktuálních 500 miliard korun. Schillerová počítá s tím, že svůj návrh na příští rok bude zpřesňovat podle dalších přijatých opatření.

"Příjmová strana je zatížena značnými nejistotami. Nemáme dohodu na superhrubé mzdě, to je jednoznačně spojeno s dohodou na rozpočtu. A je tam celá řada pozměňovacích návrhů k daňovému balíčku," řekla ČT Schillerová.

V neděli bude rozpočet na příští rok a související daňové změny probírat expertní tým prezidenta Miloše Zemana za účasti Schillerové a premiéra Andreje Babiše (ANO).

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy