Ujfalušiho konec. Než ho zradilo koleno, dobyl svět

Podívejte se na kariéru Tomáše Ujfalušiho, člena legendární generace Eura 2004 a naposledy obránce pražské Sparty, jenž v pondělí pověsil kopačky na hřebík.
Tomáš Ujfaluši debutoval v české nejvyšší soutěži v roce 1996 v dresu Olomouce, která byla jeho první velkou fotbalovou štací. Tou poslední se stala pražská Sparta, kde v pondělí ukončil fotbalovou kariéru. Pojďme si ji spolu projít.
Tomáš Ujfaluši se narodil 24. března 1978 v Rýmařově, letos mu tedy je 35 let.
V lize debutoval v 18 letech v dresu Olomouce. A zahrál si třeba i proti superkanonýrovi Sparty Vratislavu Lokvencovi.
Už v roce 2000 se dostal do nominace národního výběru pro olympiádu v Sydney, když se předtím podílel na stříbru týmu do 21 let na ME v Bratislavě.
Foto: Reuters
Sport Reuters Eduard Erben, Sport, Ondřej Besperát, Reuters
2. 12. 2013 14:40
Projděte si obrazem kariéru fotbalisty Tomáše Ujfalušiho, který v pondělí ukončil aktivní fotbalovou kariéru.

Praha - Projděte si obrazem kariéru fotbalisty Tomáše Ujfalušiho, který v pondělí ukončil aktivní kariéru kvůli přetrvávajícím potížím s kolenem. 

 

Právě se děje

před 59 minutami

Při pádu z okna kladenské školy dnes zemřela dívka, okolnosti neštěstí vyšetřuje policie

Při pádu z okna kladenské školy v Moskevské ulici dnes ráno zemřela mladistvá dívka. Příčinu a okolnosti neštěstí vyšetřují policisté, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranné složky na místo vyjížděly po 7:00. "Vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat další podrobnosti ani věk dívky," uvedla mluvčí.

Na místě zasahovala i záchranná služba. Přes veškerou snahu záchranářů dívka svým zraněním na místě podlehla, uvedla mluvčí Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Uvízlé kamiony zablokovaly silnici mezi Bílou a Ostravicí v Beskydech, tvoří se kolony

Dva kamiony uvízly dne ráno na zasněžené silnici 1/56, kterou v úseku mezi obcemi Bílá a Ostravice zablokovaly. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

Situace podle ní vznikla nedisciplinovaností řidičů. "Vjeli na úsek komunikace, kde to není v tomto ročním období možné. Nerespektovali dopravní značení," řekla mluvčí.

Oba vozy v serpentinách u přehrady Šance uvízly. "Jeden se už podařilo odstranit. Na uvolnění druhého se pracuje. Policisté na místě řídí dopravu kyvadlově. Vznikají ale kolony," uvedl Štětínská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy