Ujfalušiho konec. Než ho zradilo koleno, dobyl svět

Podívejte se na kariéru Tomáše Ujfalušiho, člena legendární generace Eura 2004 a naposledy obránce pražské Sparty, jenž v pondělí pověsil kopačky na hřebík.
Tomáš Ujfaluši debutoval v české nejvyšší soutěži v roce 1996 v dresu Olomouce, která byla jeho první velkou fotbalovou štací. Tou poslední se stala pražská Sparta, kde v pondělí ukončil fotbalovou kariéru. Pojďme si ji spolu projít.
Tomáš Ujfaluši se narodil 24. března 1978 v Rýmařově, letos mu tedy je 35 let.
V lize debutoval v 18 letech v dresu Olomouce. A zahrál si třeba i proti superkanonýrovi Sparty Vratislavu Lokvencovi.
Už v roce 2000 se dostal do nominace národního výběru pro olympiádu v Sydney, když se předtím podílel na stříbru týmu do 21 let na ME v Bratislavě.
Foto: Reuters
Sport Reuters Eduard Erben, Sport, Ondřej Besperát, Reuters
2. 12. 2013 14:40
Projděte si obrazem kariéru fotbalisty Tomáše Ujfalušiho, který v pondělí ukončil aktivní fotbalovou kariéru.

Praha - Projděte si obrazem kariéru fotbalisty Tomáše Ujfalušiho, který v pondělí ukončil aktivní kariéru kvůli přetrvávajícím potížím s kolenem. 

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
Další zprávy