Rosický nic neodpískal, Spartě chce ještě na hřišti rozhodně pomoci. Vypadá to ale spíš až na jaro

Luděk Mádl Luděk Mádl
1. 11. 2016 6:08
Sparťanští fanoušci připravili Tomáši Rosickému pompézní oslavy jeho návratu, užili si ho ovšem jen ve dvaceti minutách utkání s Mladou Boleslaví. Jak to se sparťanskou ikonou a jejím zdravotním stavem vypadá teď?
Tomáš Rosický, Daniel Křetínský, Pavel Paska
Tomáš Rosický, Daniel Křetínský, Pavel Paska | Foto: Milan Kammermayer

Tomáš Rosický podepsal Spartě dvouletou smlouvu

Pevným krokem kráčel Tomáš Rosický 30. srpna v doprovodu Daniela Křetínského, majitele Sparty, a svého agenta Pavla Pasky (vlevo) na svou první tiskovou konferenci po návratu na Letnou. "Nepřicházím si sem zahrát fotbal, ale vyhrávat," zdůraznil. Hovořil také o útoku na mistrovský titul.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy