Další problém pro Spartu, Václav Kadlec má potíže se svalem

ČTK ČTK
29. 10. 2016 20:42
Fotbalový útočník Václav Kadlec přibyl do již tak bohatého seznamu zraněných hráčů Sparty. Už v deváté minutě sobotního duelu s Příbramí musel střídat a odjel do nemocnice na sono.
Václav Kadlec
Václav Kadlec | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Zdravotní potíže sparťanských fotbalistů neberou konce. V úvodu dnešního utkání 12. ligového kola s Příbramí si poranil sval útočník Václav Kadlec a v deváté minutě musel střídat. Zatím není jasné, o jak vážný problém půjde.

"Vašek odjel na sonografické vyšetření do nemocnice a uvidíme po jeho návratu, co se bude dít. Očekávám, že se jedná o natažený stehenní sval. Je to samozřejmě komplikace," řekl trenér Sparty David Holoubek.

Sparta má v posledních zápasech na marodce okolo deseti hráčů včetně navrátilce Tomáše Rosického. Na seznam zraněných znovu přibyli Ondřej Zahustel a Josef Šural, kteří už hráli před týdnem v Plzni. "Ondra Zahustel pořád laboruje se zraněním kotníku a čeká ho další vyšetření. Kotník není pořád stoprocentní, je z toho sám smutný, ale nemá cenu, aby chodil do utkání přes bolest, to nedělá dobrotu," řekl Holoubek.

"Josef Šural má stále problémy s tříslem a v pondělí ho čeká detailnější vyšetření. Uvidíme v dalších dnech, jak to bude vypadat, jaké bude jeho zapojení do tréninkového procesu," doplnil dočasný sparťanský trenér.

Jeho celek čeká ve čtvrtek další zápas Evropské ligy proti Hapoelu Beer Ševa a podle Holoubka má největší šanci na uzdravení zřejmě Kadlec. "Kdybych si měl vsadit, tak to asi bude Venca. U Ondry Zahustela a Šuryho jsem přesvědčen, že asi ne," dodal.

 

Právě se děje

Další zprávy