Hašek už patří Bohemce, ale proti Spartě nesmí nastoupit. Vzali jsme takovou nabídku, zní z Ďolíčku

David Janeczek David Janeczek
28. 7. 2017 13:36
Fotbalová Sparta si ve smlouvě prosadila, aby proti ní nemohl nastoupit její bývalý hráč. Bohemians se budou muset obejít v prvním kole HET ligy bez Martina Haška mladšího. "Přistoupili jsme na takovou smlouvu," zní z Ďolíčku.
Martin Hašek se představil i na letošním Euru do jednadvaceti let a měl by patřit i do nově rodícího se týmu Vítězslava Lavičky.
Martin Hašek se představil i na letošním Euru do jednadvaceti let a měl by patřit i do nově rodícího se týmu Vítězslava Lavičky. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Bohemians 1905 v úvodním kole letošní sezony zavítá na Letnou. V malém pražském derby se ale bude muset obejít bez univerzála Martina Haška mladšího. 

Dvacetiletý syn kouče klokanů odehrál za Bohemians už loňskou sezonu, ale v té době ještě ze Sparty v Ďolíčku hostoval. Před nadcházející sezonou ale vršovický klub nadějného fotbalistu ze Sparty vykoupil.

Kontrakt však měla jednu podmínku. "Sparta nám nabídla přestupní smlouvu, podle níž Martin nesmí v prvním vzájemném zápase proti ní nastoupit. Ber, nebo neber. A my to vzali," vysvětlil pro web sport.cz sportovní ředitel Bohemians Miroslav Držmíšek.

V úvodním kole se tak budou muset klokani obejít bez Haška juniora a také brankáře Viktora Budinského a záložníka Rudolfa Reitera. Poslední dva jmenovaní jsou v Bohemians na hostování ze Sparty.

 

Právě se děje

Další zprávy