Martin Hašek mladší

Komentář: Spartě to skřípe na hřišti i v zákulisí. Přeběhne rebel Hašek do Slavie?
Česká liga

Stačilo první jarních devadesát minut a nad Letnou se znovu zatáhla podzimní mračna marnosti a beznaděje.
Rosický o situaci kolem Haška. Naprosto neuvěřitelná neprofesionalita, řekl
Česká liga

Čtyřiadvacetiletý záložník byl kvůli odmítnutí odletět na zimní soustředění do Španělska přeřazen do třetiligového B-týmu.
Degradace do béčka? Sparta je hodně specifická. A já jsem soudný, říká Vácha
Česká liga

Fotbalista Sparty Lukáš Vácha působí již rok v béčku, přesto je stále vnímán jako jedna z velkých osobností Letenských.
Hašek odmítl odletět na soustředění. Pohrdání klubem, zlobí se Sparta
Česká liga

Záložník Martin Hašek dnes odmítl odcestovat se Spartou na soustředění do Španělska.
Plzeň deklasovala Opavu, Komličenko nasázel čtyři góly a Sparta prohrála v Liberci
Česká liga

Ruský kanonýr Komličenko zařídil Mladé Boleslavi výhru 4:2 nad Dynamem. Plzeň doma roznesla Opavu 4:0 a sparťané prohráli v Liberci 1:3.
Myslel jsem i na hattrick, přiznal Hašek. Hrdina Sparty zaskočil za utrápené útočníky
Česká liga

Na pravidelný gólový příspěvek od útočníků fotbalová Sparta stále čeká. Domácí zápasy tak rozhodují jiní hráči z pole.
Hrát bez diváků? Strašné, řekl Jílek. A prozradil, jak Kanga po zápase hecoval kabinu
Evropská liga

Zápas bez diváků byl těžký na soustředění pro hráče i trenéra Sparty Václava Jílka.
Psychika? Únava? Sparťané nechápali, jak mohli přijít o skvěle rozehraný zápas

Sparta vedla 10 minut před koncem 2:0. Jenže pak se ze standardky snadno prosadil Ekuban a těsně před koncem srovnal na 2:2 z další šance Sorloth.
Slavia smetla Spartu v emotivním derby třemi góly a prosvištěla do finále poháru
Fotbal

Slávisté zvítězili v druhém derby za deset dní 3:0 a v květnovém finále MOL Cupu vyzvou Baník. Postup zařídili dvoubrankový Souček a Masopust.
Hašek hrál s bolestmi. Byl protivný, ale střídat nemohl, prozradil trenér Bohemians
Česká liga

Pevně stanovená jasná taktika. Uběhat úřadujícího mistra a vyhrát. S tímto jednoduchým plánem šel do zápasu trenér Bohemians Martin Hašek.
Zasloužená husa pro klokany. Parádní podzim, libuje si trenérská kometa Hašek
Česká liga

"Máme rychlé hráče a hrajeme aktivně," vysvětluje kouč Bohemians Martin Hašek tajemství úspěchu "klokanů" v aktuální sezoně.
Hašek už patří Bohemce, ale proti Spartě nesmí nastoupit. Vzali jsme takovou nabídku, zní z Ďolíčku
Česká liga

Sparta si ve smlouvě prosadila, aby proti ní nemohl nastoupit její bývalý hráč. Bohemians se budou muset obejít v prvním kole ligy bez Martina Haška.
Hašek přestupuje za tátou. Bohemians hlásí hned tři příchody
Česká liga

Fotbalista Martin Hašek mladší bude hrát v příští sezoně v dresu Bohemians pod svým otcem.
Lvíčata pokračují na vítězné vlně. V přípravě na Euro si zastřílela proti Ázerbájdžánu
Reprezentace

Česká reprezentace do 21 let zvítězila v přípravě potřetí v řadě. S Ázerbájdžánci se utkají v generálce před Eurem ještě ve čtvrtek.
Sparta nepřetlačila Teplice, Plzeň remizovala s Bohemians
Česká liga

Úřadující mistr vedl v utkání s Bohemians v 10. minutě, ale vedení ztratil po gólu Haška. Ve druhém poločase branka nepadla a zápas skončil 1:1.