Fanoušci Slavie bojovali s tmou mobily, hráči na hřišti s Boleslaví dvěma góly

Ve 34. minutě vypadl v Edenu proud, fanoušci si na hřiště "posvítili" mobilními telefony.
... a Eden se ponořil do tmy
Hra se odbývala ve středu pole, když se najednou Eden ponořil do šera. Sudí Radek Příhoda chvíli počkal a po pár minutách poslal hráče do kabin.
Fanoušci se mezitím bavili tak, že mávali mobilními telefony a vytvářeli světelné efekty.
Zhruba po čtvrthodině se světla v Edenu opět začala rozsvěcet a o chvíli později utkání opět začalo.
Foto: Milan Kammermayer
ČTK Sport Milan Kammermayer, ČTK, Sport
26. 11. 2016 19:23
Prohlédněte si fotografie z dnešního zápasu 15. ligového kola, v němž ho fotbalisté Slavie porazili Mladou Boleslav 2:1 a který byl na čtvrt hodiny přerušený kvůli výpadku proudu.
 

Právě se děje

před 38 minutami

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy