Prskavky, choreografie, góly tří "háček" a velká radost. Takhle si Viktoria poradila s Jabloncem

Podívejte se na galerii z utkání Viktorie Plzeň a Jablonce objektivem fotografa Aktuálně.cz.
Fanoušci Viktorie Plzeň si pro zápas připravili speciální choreo s prskavkami...
... velkou sektorovou plachtou a několika nápisy.
Do plzeňské sestavy se po dvouzápasové pauze vrátil uzdravený Zeman a na hřišti patřil k nejlepším hráčům utkání, když na levé straně neustále zaměstnával obranu Jablonce. Dokonce se podílel na všech třech gólech.
Poprvé domácí zahrozili ve 14. minutě, kdy po standardní situaci a následném pasu za obranu trefil Hubník ve skluzu tyč.
Foto: Tomáš Liška
Tomáš Liška
6. 11. 2016 22:23
Podívejte se na galerii z utkání Viktorie Plzeň a Jablonce objektivem fotografa Aktuálně.cz.
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Turecká zpěvačka Böleková zemřela po 288 dnech hladovky

V Turecku dnes po 288 dnech protestní hladovky zemřela zpěvačka Helin Böleková, členka populární folkové skupiny Grup Yorum. Informovala o tom agentura AP. Osmadvacetiletá hudebnice zahájila hladovku v době, kdy byla loni ve vězení kvůli údajnému napojení na zakázanou Stranu kurdských pracujících (PKK). Protestovala tak proti perzekuci členů skupiny a proti zákazu vystupovat, který těleso dostalo už v roce 2016.

Böleková a její kolega z kapely Ibrahim Gökçek přestali přijímat potravu poté, co skončili na mřížemi kvůli vyšetřování údajných styků s PKK. Ta vede ozbrojený boj za kurdskou autonomii a turecká vláda, ale také Evropská unie a Spojené státy ji považují za teroristickou organizaci. Z vězení vyšli loni v listopadu, ale s hladovkou ani poté neskončili. Jejich cílem bylo, aby byli propuštěni i zbývající členové skupiny a aby skupina známá svými protestsongy mohla opět vystupovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy