Zorro a střelci od "K". Projděte si, jak fotbalisté Plzně dokráčeli k vítězství na stadionu Karviné

Plzeňský Jan Kopic dělal od začátku obraně Karviné problémy a už ve 12. minutě otevřel skóre.
Ještě do přestávky oslavil gól i nejlepší ligový střelec Michael Krmenčík, v této sezoně se trefil už podeváté.
Po snížení na 1:2 domácí lídrovi zatápěli, v souboji čtrnáctek si karvinského Jana Moravce musel pečlivě hledět Radim Řezník.
Několikrát Západočechům zatrnulo a kolem branky Matúše Kozáčika bylo pořádně horko.
Sport Sport, Dalibor Sosna
28. 10. 2017 7:32
Ani ve 12. kole fotbalové ligy neztratili fotbalisté Plzně body. V Karviné vyhráli 3:1. Jak se jejich vítězství rodilo?