Motocykly

Rok se s rokem sešel a Velkou cenu Kataru MotoGP znovu rozhodl doslova okamžik. A stejně jako loni se v úvodním podniku sezony radovala Ducati.
Marquez slaví čtvrtý titul šampiona MotoGP, Abraham získal ve Valencii dva body
Motocykly

Až posledních závod letošního ročníku světového šampionátu MotoGP rozhodl o jménu šampiona. Stal se jím Marc Marquez, jenž tak má už šestý titul.
Úvodní deštivé tréninky v Japonsku zvládl nejlépe Dovizioso
Motorismus

Karel Abraham dojel v prvních trénincích na VC Japonska patnáctý, nejrychlejší byl Andrea Dovizioso.
Sezona MotoGP je jak přesýpací hodiny. Kdo zaváhá, už nevede
Motocykly

V úvodních dvanácti podnicích MotoGP se v čele seriálu vystřídali čtyři jezdci, ale nikdo nevedl déle než tři závody.
Čechům v Mugellu body utekly. Italové slavili domácí hattrick. Jezdci vzdali hold Haydenovi
Motocykly

Jakub Kornfeil v letošní sezoně Moto3 získal pouze pět bodů v Le Mans. Svoji bilanci si nevylepšil ani při Velké ceně Itálie v Mugellu.
Kornfeil zazářil v Malajsii, v závodě Moto3 plném pádů zachoval klid a dojel druhý
Motocykly

Českého závodníka dělilo na okruhu v Sepangu od historicky prvního vítězství v závodě světového šampionátu třídy Moto3 sedm vteřin.
Kornfeil se na mokrém Sachsenringu posunul o jedenáct míst, dojel těsně pod stupni vítězů
Motocykly

Jakub Kornfeil na deštivém Sachsenringu poskočil o v Grand Prix třídy Moto3 o 11 příček dopředu, v cíli byl odmáván na čtvrté pozici.
Rossiho zachránili spadlí krajané, jezdci Ducati šli místo oslav brzy spát
Motorismus

Valentinu Rossimu pomohl ve finiši Velké ceny Argentiny MotoGP na druhé místo pád jeho dvou krajanů na ducati.
Kornfeil dojel v Moto3 devátý, Hanika v Argentině nebodoval
Motorismus

Jakub Kornfeil na Hondě se podruhé za sebou v závodě třídy Moto3 vešel do nejlepší desítky. Dnes v GP Argentiny dojel devátý.
Kornfeil si v Kataru dojel pro desáté místo, v MotoGP vyhrál Lorenzo
Motorismus

Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Kataru třídy Moto3 desátý. Karlu Hanikovi závod nevyšel a skončil až na 31. pozici.
Skvělý Kornfeil. Závod číslo 103 proměnil v druhé místo
Motorismus

Výsledky Velké ceny Velké Británie silničních motocyklů.
Hanika i Kornfeil odstartují v Moto3 z druhé řady
Motorismus

Výsledky kvalifikace na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů v Mugellu.
Kornfeil v Le Mans zajel nejlepší závod sezony, byl šestý
Motorismus

Výsledky Velké ceny Francie silničních motocyklů.
Hanika si zajel maximum kariéry, bodoval také Kornfeil
Motorismus

Výsledky Velké ceny Argentiny silničních motocyklů.
Českým motocyklistům kvalifikace v Austinu nevyšla
Motorismus

V Austinu probíhá kvalifikace na Grand Prix USA silničních motocyklů.
Staré časy jsou zpět, Rossi zase poráží všechny soupeře
Motorismus

Valentino Rossi vybojoval v Losailu svoje jubilejní 70. vítězství v MotoGP.
Českým motocyklistům první kvalifikace nové sezony nevyšla
Motorismus

Výsledky kvalifikace na Vlekou cenu Kataru silničních motocyklů.
Češi v kvalifikaci v Brně nezářili, skončili v druhé desítce
Motorismus

Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny ČR třídy Moto3 ze 13. místa, Karel Hanika skončil o čtyři příčky za ním.
Hanika byl v Assenu blízko životního výsledku, Kornfeil 11.