VC Itálie (Mugello)

Ostré lokty jsou v MotoGP potřeba, hodnotí Pešek triumf svého bývalého parťáka
Motocykly

Danilo Petrucci se v neděli v Mugellu zapsal do listiny vítězů závodů MotoGP. 28letý Ital tak dokazuje, že jeho trnitá cesta na vrchol se vyplatila.
Abraham získal v Mugellu první letošní body, Kornfeil v Moto3 byl také čtrnáctý
Motocykly

Karel Abraham získal v nedělním závodě MotoGP v rámci Velké ceny Itálie silničních motocyklů své první letošní body, když obsadil 14. pozici.
Abraham trumfl slavného šampiona Rossiho, do druhé části kvalifikace ale neprošel
Motocykly

Do druhé části kvalifikace na Velkou cenu Itálie neprošli ani Jakub Kornfeil a Filip Salač v nejslabší kubatuře.
Mugello je motocyklové Monako, básní Rossi o své zamilované trati
Motocykly

Ze všech tratích, na nichž závodil, Valentino Rossi nejvíc miluje tu, která leží pouhých 100 kilometrů od jeho rodiště - okruh v Mugellu.
Kornfeil v Mugellu bojoval, ale poprvé v sezoně skončil bez bodu. Marquez v MotoGP spadl
Motocykly

Jakub Kornfeil se po startu dokázal posunout výrazně dopředu, ale nakonec proťal cílovou čáru až na 23. místě.
Kornfeil v kvalifikaci Moto3 v Mugellu obsadil až 21. místo
Motorismus

Český motocyklový závodník v Mugellu nezopakoval dobré výsledky z tréninků, ve kterých byl nejhůře desátý.
Kornfeilovo trápení v kvalifikacích pokračuje, v Mugellu byl 21. také Abraham
Motorismus

Motocyklisté bojují o pole position v Mugellu v rámci Velké ceny Itálie.
Češi v dramatickém Mugellu na body nedosáhli, Rossiho v MotoGP zradila motorka
Motorismus

Jakub Kornfeil obsadil v závodě třídy Moto3 v rámci Velké ceny Itálie silničních motocyklů na okruhu v Mugellu 17. místo, Karel Hanika dvacátý.
Kornfeilovi ani Hanikovi kvalifikace v Mugellu nevyšla
Motorismus

Jakub Kornfeil na Hondě obsadil v kvalifikaci třídy Moto3 v Mugellu 16. místo, Karel Hanika sedle Mahindry byl ještě o tři místa horší.
Zklamání. Hanika v Itálii vedl, naděje ukončil karambol
Motorismus

Výsledky Velké ceny Itálie silničních motocyklů.
Hanika i Kornfeil odstartují v Moto3 z druhé řady
Motorismus

Výsledky kvalifikace na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů v Mugellu.
Kalendář a výsledky motocyklového MS pro sezonu 2015
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis a výsledky závodů MS silničních motocyklů v roce 2015 a také na kalendář MS superbiků.
Kornfeil nevěděl, jestli za sebou vláčí motorku, nebo Itala
Motorismus

Jakub Kornfeil chtěl ve včerejší Velké ceně Itálie silničních motocyklů definitivně prorazit mezi špičku třídy Moto 3. Kvůli chybě soupeře ale přišlo…
Kornfeilovi zkazila závod Moto3 letící motorka, Hanika 10.
Motorismus

Šance Jakuba Kornfeila na úspěch ve Velké ceně Itálie silničních motocyklů na okruhu v Mugellu ve třídě Moto3 trvaly pouze necelých pět kol.
Kornfeil odstartuje do závodu Moto3 v Mugellu z první řady
Motorismus

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil si dnes v Mugellu vylepšil nejlepší kvalifikační výkon kariéry a do nedělní Velké ceny Itálie třídy Moto3…
Kalendář a výsledky MS silničních motocyklů pro sezonu 2014
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis závodů světového šampionátu silničních motocyklů v roce 2014.
Kornfeil spadl, vyhýbal se ležícímu Italovi. Abraham bodoval

Ve Velké ceně Itálie silničních motocyklů z tria českých závodníků bodoval pouze Karel Abraham, který v MotoGP obsadil 15. místo.
Kornfeil v Mugellu odstartuje ze třetí řady

V Mugellu motocyklisté absolvovali kvalifikaci na GP Itálie.
Abraham byl v tréninku v Mugellu 18., Kornfeila bolí ucho
Motorismus

Prvními tréninky začal v pátek na okruhu v Mugellu závodní víkend Velké ceny Itálie.