VIDEA Festival pádů v Mugellu: K zemi šel i "Doktor" Rossi

Valentino Rossi neměl na domácí trať důvod k úsměvu, Po kolizi s Alvarem Bautistou pro něj závod MotoGP skončil téměř okamžitě po startu. Podívejte se na jejich srážku i další dramatické momenty z Mugella.
Pro Valentina Rossiho skončil domácí závod MotoGP v Mugellu po kolizi s Alvarem Bautistou téměř okamžitě po startu.
Takto vypadala kolize Itala na Yamaze a španělského závodníka v sedle Hondy z tribuny, pod kterou si oba borci ustlali.
V boxech se nejdřív oba jezdci navzájem obviňovali z toho, kdo za kolizi může. Když opadly emoce, Rossi uznal, že to byla "závodní incident". Tedy havárie, které se prostě v boji rameno na rameno stávají.
Nejvíce si v Mugellu "zapadal"  Marc Marquez. Španělský jezdec měl nejtěžší pád v druhém tréninku (na videu), ale s výjimkou kvalifikace šel k zemi pokaždé...
Foto: Reuters
Radek Vičík Radek Vičík
3. 6. 2013 16:52
Podívejte se na nejefektnější pády z nedělní Velké ceny Itálie silničních motocyklů, při niž to "položili" domácí miláček Valentino Rossi i španělská naděje Marc Marquez.

Mugello - Podívejte se na nejefektnější pády z nedělní Velké ceny Itálie silničních motocyklů, při niž to "položili" domácí miláček Valentino Rossi i španělská naděje Marc Marquez.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy