Kolize Sebastian Vettela a Charlese Leclerca v GP Brazílie vyvozovala řadu emocí. Nezaujatý pohled najde překvapivé souvislosti.
Šéf Ferrari: Vettel s Leclercem předvedli hloupý kousek, ale poučíme se z něj

Šéf stáje formule 1 Ferrari označil vzájemný souboj Sebastiana Vettela a Charlese Leclerca za hloupý.
Zničená obě Ferrari a potrestaný Hamilton. Brazílie nabídla velké formulové drama

Pro třetí letošní triumf v F1 si v Brazílii dojel Max Verstappen v Red Bullu, obě Ferrari skončila po vzájemné kolizi.
Formule 1

Max Verstappen v Red Bullu zvítězil v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie formule 1. Pro 22letého Nizozemce to je druhá pole position v kariéře.
Formulovému pátku v Sao Paulu vládl Vettel
Formule 1

Německý pilot Sebastian Vettel vyhrál první den tréninků na nedělní Velkou cenu Brazílie formule 1.
Formule 1

Lewis Hamilton vyhrál nedělní Velkou cenu Brazílie formule 1. Porazil Maxe Verstappena, který si pak vybil zlost na Estebanu Oconovi.
Kvalifikaci v Brazílii vyhrál Hamilton před Vettelem. Němec dostal napomenutí
Formule 1

Lewis Hamilton vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie formule 1 o pouhých 93 tisícin vteřiny před Sebastianem Vettelem.
Sao Paulo patřilo Vettelovi. Hamilton po startu z boxů málem stál na stupních vítězů
Formule 1

Sebastioan Vettel ovládl Velkou cenu Brazílie formule 1 od startu, ale největším hrdinou závodu byl Lewis Hamilton startující z boxů.
Záhada v Sao Paulu. Novopečený šampion Hamilton netuší, proč poslal Mercedes do bariéry
Formule 1

Lewis Hamilton skončil v kvalifikaci v Sao Paulu po šesti zatáčkách. Proč ale už jistý mistr světa formule 1 boural, to neví ani on sám.
Hamilton boural, přesto kvalifikaci v Brazílii ovládl Mercedes. Bottas byl nad síly soupeřů
Formule 1

Čerstvý šampion F1 Lewis Hamilton havaroval v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie formule 1. Na pole position ho zastoupí parťák Valtteri Bottas.
Šampion F1 Hamilton začal v Brazílii traťovým rekordem. Na Mercedesy v pátek nikdo neměl
Formule 1

Lewis Hamilton začal první závodní víkend po zisku čtvrtého titulu mistra světa skvěle. V pátek vyhrál oba tréninky a zajel rekord okruhu.
Přesýpací hodiny ve formuli slibují drama. Hamilton je na koni, i díky nespolehlivému Ferrari
Formule 1

Pokud by Sebastian Vettel všechny zbývající závody formule 1 vyhrál, Lewisi Hamiltonovi by k titulu nestačilo ani to, kdyby pokaždé dojel hned za ním.
Vodní ruleta smrti, nebo zbytečný strach? Formule 1 narazila v Brazílii na své limity
Formule 1

VC Brazílie se zařadila mezi nejdelší závody moderní historie formule 1. Strach z deště přiměl ředitelství závodu dvakrát poslat jezdce do boxů.
Zničené vozy a dvě přerušení. Nejdelší brazilskou Grand Prix historie opanoval Hamilton
Formule 1

Po sérii bouraček si Lewis Hamilton v Brazílii dojel pro vítězství a naději být mistrem světa F1. Dnes druhý Nico Rosberg před ním vede o 12 bodů.
Hamilton odstartuje v Brazílii z prvního místa, Rosberga bude mít hned po boku
Formule 1

Na okruhu Interlagos může Nico Rosberg v neděli získat svůj první titul šampiona F1. Do důležité Grand Prix odstartuje z druhého místa.
Francouz Ocon bude od roku 2017 jezdit v F1 za Force India
Formule 1

Vedení týmu před víkendovou Velkou cenou Brazílie v Sao Paulu oznámilo, že s dvacetiletým pilotem uzavřelo smlouvu na několik let.
Hamilton získal v Brazílii první titul, letos se musí vypořádat s životní šancí soka Rosberga
Formule 1

Nico Rosberg sahá po titulu mistra světa formule 1. Triumfem v GP Brazílie rozhodne vypjatý souboj s Lewisem Hamiltonem.
Rosberg zvítězil v Brazílii a pojistil si titul vicemistra F1 před Vettelem
Motorismus

Výsledky Velké ceny Brazílie formule 1. která byla předposledním podnikem letošní sezony.
Rosberg vyhrál v Brazílii pátou kvalifikaci formule 1 po sobě
Motorismus

Nico Rosberg udělal vítězstvím v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie velký krok k pojištění celkového druhého místa ve světovém šampionátu formule 1.…