Tsitsipas ztratil hlavu, opustil rodinu a natočil bizarní video. Mluví v něm s pivem

Karanténa způsobená pandemií koronaviru je zajímavým testem mezilidských vztahů. Horkokrevný tenisový supertalent Stefanos Tsitsipas jím neprošel.
Tenis

Hledání čerstvých tenisových ikon, které by mohly svým věhlasem a charismatem nahradit stárnoucí trio Federer, Nadal, Djokovič, dostalo další trhlinu.
Komentář: Pád svaté trojice? Drzé mládí volá po revoluci, velkých slov přibývá
Tenis

Turnaj mistrů potvrdil vzestup nové generace. V příští sezoně se očekává zrození nových grandslamových šampionů a počátek pádu "velké trojky".
Král Tsitsipas. Řek otočil finále s Thiemem a při své premiéře ovládl Turnaj mistrů
Tenis

Novým králem tenisového Turnaje mistrů se stal Stefanos Tsitsipas.
Nadal porazil Tsitsipase. Jeho osud na Turnaji mistrů pak zpečetil Zverev
Tenis

První tenista světa Rafael Nadal porazil na Turnaji mistrů Řeka Stefanose Tsitsipase 6:7, 6:4 a 7:5, přesto si semifinále nezahraje.
Zverev smetl světovou jedničku, Medveděv padl hned na úvod s Tsitsipasem
Tenis

Obhájce titulu Alexander Zverev vstoupil vítězně do tenisového Turnaje mistrů. Němec porazil prvního hráče světového žebříčku Rafaela Nadala.
Tenisová revoluce v Šanghaji. Tsitsipas a Zverev zastavili Djokoviče a Federera
Tenis

Na úkor dlouholetých hvězd a zkušených třicátníků postoupili jednadvacetiletý Řek Stefanos Tsitsipas a o rok starší Alexander Zverev.

Tsitsipas si zahraje na Turnaji mistrů, slavil výhrou nad Djokovičem

Stefanos Tsitsipas se jako první řecký tenista kvalifikoval na Turnaj mistrů. Jednadvacetiletý vítěz loňského Masters pro hráče do 21 let v Miláně se stal šestým jistým účastníkem. Ve společnosti osmi nejlepších tenistů sezony doplnil Novaka Djokoviče, Rafaela Nadala, Rogera Federera, Daniila Medveděva a Dominica Thiema

Tsitsipas oslavil svoji první účast na elitním dostaveníčku stylově, jen pár hodin poté porazil na turnaji v Šanghaji Novaka Djokoviče 3:6, 7:5 a 6:3. O třetí finále na Masters si jednadvacetiletý Řek zahraje s Daniilem Medveděvem z Ruska.

"Vy Francouzi jste všichni divní!" Tsitsipas vláčel nohy po kurtu, pak seřval sudího
Tenis

Doplatil na brutální los i na křeče do nohou. Stefanos Tsitsipas podruhé za sebou skončil na grandslamovém turnaji hned v prvním kole.
Kyrgios odvrátil Tsitsipasovi ve Washingtonu mečbol a má finále
Tenis

Australský bouřlivák Nick Kyrgios odvrátil ve Washingtonu nasazené jedničce Stefanosi Tsitsipasovi mečbol a po dramatické bitvě postoupil do finále.
Tsitsipas před Wimbledonem: Vláda legend už mě nudí, můžu je porazit všechny
Tenis

Od roku 2003 nevyhrál slavný Wimbledon nikdo jiný, než člen takzvané "velké čtyřky". Je na čase s tím něco udělat, burcuje Stefanos Tsitsipas.
Chybí vám vítězná mentalita, opřel se Becker do mladých tenisových hvězdiček
Tenis

Podle šestinásobného grandslamového šampiona je problém v hlavě, mladí podle něj nemají správný přístup.
Nadal nevyhraje ani v Madridu, domů ho poslal Tsitsipas. Jsem v transu, zářil Řek
Tenis

Španělský tenista poprvé v kariéře prohrál se Stefanosem Tsitsipasem a stejně jako v Barceloně a Monte Carlu vypadl v semifinále.
Federer bude hrát v Dubaji o 100. titul s Tsitsipasem, se kterým naposledy prohrál
Tenis

Vítěz rekordních dvaceti grandslamů postoupil do finále po hladkém vítězství 6:2, 6:2 nad Chorvatem Bornou Čoričem.
Řecký tenista Tsitsipas porazil Kukuškina a získal v Marseille svůj druhý titul
Tenis

Dvacetiletý řecký tenista Stefanos Tsitsipas splnil v Marseille úlohu turnajové jedničky. Ve finále zdolal nenasazeného Michaila Kukuškina 7:5 a 7:6.
Vítej v jiné dimenzi. Energií nabitý Nadal vrátil řecký objev na zem a vyhlíží finále
Tenis

Španělský fenomén je popáté ve finále Australian Open. Deset let po svém jediném triumfu v Melbourne porazil v semifinále hladce Řeka Tsitsipase.