"Je to zázrak." Rok po tragickém úmrtí dcery oznámil hvězdný pár, že čeká dvojčata

Rudolf Černík
13. 8. 2019 6:33
Slavný americký lyžař Bode Miller a jeho manželka Morgan čekají dvojčata. Hvězdný pár to oznámil rok poté, co tragicky zemřela jejich devatenáctiměsíční dcera Emeline.
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015 | Foto: Reuters

K obrovskému neštěstí došlo loni 10. června, když se malá Emmy utopila v bazénu v domě Millerových sousedů v kalifornském Orange County.

Morgan Millerová, bývalá profesionální volejbalistka, byla v té době těhotná. V říjnu se pak narodil Easton Miller. "Ztráta dítěte byla tou nejvíc zmatečnou zkušeností mého života. Konflikt emocí, kdy se z toho, co bylo čistou radostí, stala během jediné noci vina a hrůza. Jak bych mohla milovat tohle dítě stejně, jako jsem milovala Emmy? Je v pořádku milovat tohle dítě stejně jako Emmy? Připadalo mi, že když budu milovat svého syna, budu se jen snažit ji nahradit," popsala manželka olympijského vítěze z roku 2010 nyní na Instagramu myšlenky, které jí zmítaly po tragické události.

"Strach z narození mého syna a to, co to znamenalo… Obrovský krok kupředu… Důkaz, že čas pokračuje bez ní, i když všechno, co jsem chtěla, bylo, aby se čas zastavil. Ale musím říct, že jsem se nemohla mýlit víc," vylíčila Morgan, jež si Millera vzala v říjnu 2012 a o tři roky později se jim narodil první syn Nash Skan.

"Easton nám poskytl ještě bližší pouto k jeho sestře. Ve chvíli, kdy jsem uslyšela jeho pláč, něco v mojí duši znovu ožilo. Naděje. Láska. Nejsem si jistá. Ale v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem máma a moje děti si ode mě zaslouží všechno na světě. A že všechno bude v pořádku. Že moje radost i smutek mohou žít společně," napsala Millerová.

V dlouhém postu pak žena čtyřnásobného mistra světa a majitele pěti medailí z olympiád oznámila radostnou novinku. "Teď můžu konečně s radostí a vzrušením říct, že očekáváme narození jednovaječných dvojčat, chlapců. Ode dne, kdy jsem poznala svého manžela, mi říkal, že chce jednovaječná dvojčata, která by přišla na svět v den jeho narozenin," prozradila někdejší modelka.

Nezvyklé přání sjezdaře, který definitivně ukončil kariéru v říjnu 2017, může vyjít. "Termín porodu máme stanoven na 11. listopadu, což zas není tak daleko od jeho narozenin 12. října," napsala Millerová. "Od začátku tohoto těhotenství víme, že Emmy má nějak prsty v tomhle zázraku," vrátila se k tragicky zesnulé dcerce.

Kromě Nashe Skye a Eastona má Miller ještě dvě starší děti ze svých předchozích vztahů.

Post Morgan Millerové, v němž oznámila, že s manželem čekají dvojčata:

 

Právě se děje

Další zprávy