Lyžařská kráska Vonnová pobláznila fanoušky. Zveřejnila svoje telefonní číslo

Rudolf Černík
4. 7. 2019 7:16
K nečekanému kroku se odhodlala Lindsey Vonnová. Americká lyžařská superstar prostřednictvím sociální sítě zveřejnila svoje telefonní číslo a vyzvala fanoušky, aby jí napsali.
Lindsey Vonnová
Lindsey Vonnová | Foto: Reuters

"Chceš mi napsat? Dostala jsem tohle nové číslo, takže si teď můžu psát s fanoušky přímo. Sociální sítě jsou skvělé, ale nejsou to tak osobní, jako textování," napsala Vonnová na svůj Twitter a přidala i hashtag s výzvou "textni mi" v angličtině.

Tweet Lindsey Vonnové:

Zpráva vyvolala šílenství. Okamžitě se také začalo spekulovat, že Vonnové se do jejího twitterového účtu dostali hackeři podobně, jako se to stalo v roce 2017. Vonnová tehdy randila s golfovým fenoménem Tigerem Woodsem a poté, co se jí hacker naboural do telefonu, unikly na veřejnost její intimní snímky.

Po pouhých dvaceti minutách tak olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa musela umístit na Twitter další post. Ve videu vysvětlovala, že její číslo je skutečné a dala ho všanc úmyslně.

"Borci, nikdo mě nehacknul, jenom jsem textovala, tweetovala moje telefonní číslo," ujistila Vonnová ve videu. "Tak mi textujte. Ale je to jen pro mé fanoušky. I když jestli jimi nejste, tak se nejspíš nebudete obtěžovat," dodala.

Vysvětlující video Lindsey Vonnové:

Čtyřiatřicetiletá legenda bílých svahů, čtyřnásobná vítězka celkového pořadí Světového poháru, ukončila letos po mistrovství světa kariéru. Pár teď tvoří s hvězdným hokejistou P.K. Subbanem, jenž od nové sezony bude hrát za New Jersey Devils.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klaebo nebude kvůli koronavirové situaci do konce roku závodit

Aktuální lídr Světového poháru běžců na lyžích Johannes Klaebo odřekl kvůli obavám z koronaviru účast na dalších dílech seriálu v Davosu a Drážďanech. Čtyřiadvacetiletý norský reprezentant nebude podle informací rádia NRK závodit až do konce roku, protože nepovažuje za rozumné v současné situaci tolik cestovat.

Stejný postoj zaujal i jeho reprezentační kolega Emil Iversen. Šéftrenér Espen Bjervig nevyloučil, že minimálně závody v Davosu vynechá celý norský tým.

"Jsem toho názoru, že lyžování a závodění jsou ve srovnání se současnou pandemií vcelku nedůležité," řekl trojnásobný olympijský vítěz Klaebo, který při úvodní zastávce SP ve finské Ruce vyhrál dva ze tří závodů a ujal se vedení v průběžném pořadí seriálu. "V této době považuju mezinárodní cestování za chybu. Přináší to kontakt příliš velkého počtu lidí. Vyžaduje to použití letadel, autobusů, letišť a mnoho dalšího. Nebudu se tomu vystavovat," řekl Klaebo.

Nejdříve se do programu Světového poháru zapojí 1. ledna, kdy odstartuje Tour de Ski. Iversen, jenž se vedle nákazy obává i nucené preventivní karantény kvůli případnému výskytu koronaviru v týmu, hodlá vynechat i prestižní miniseriál.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Německý soud poslal do vězení českého pašeráka drog

Zemský soud v Kolíně nad Rýnem dnes uložil 55letému Čechovi trest vězení 4,5 roku kvůli nedovolenému dovozu omamných prostředků a napomáhání k obchodu s omamnými prostředky. Informoval o tom německý server Rundschau-online. Drogový kurýr byl zadržen loni v srpnu při namátkové kontrole. Celníci v automobilu našli zhruba kilogram kokainu a 25 tisíc eur (přes 656.000 korun) v hotovosti.

Čech, který byl zadržen na cestě z Belgie do vlasti, u soudu řekl, že drogy vyzvedl pro svého dobrého známého. Za "kurýrní jízdu" prý dostal odměnu 4000 eur.

Pro vyučeného automechanika a otce od rodiny jízda skončila na dálničním odpočívadle Frechen-Süd. Před celníky, kteří ho zastavili, byl viditelně nervózní a třesoucíma se rukama jim podal řidičský průkaz.

Muž nejdříve tvrdil, že u sebe nemá ani drogy, ani větší množství peněz. Celníci však automobil s českou poznávací značkou prohledali a našli drogy v černém plastovém vaku.

Muž byl už dříve kvůli prodeji drog trestán i v Česku. Odseděl si 20 měsíců ve vyšetřovací vazbě a v roce 2018 byl odsouzen k pětiletému podmíněnému trestu. Nejméně polovinu trestu, který mu byl dnes uložen, si musí odpykat v Německu. Poté je podle soudce "dobře možné", že bude vyhoštěn.

Další zprávy