Lyžařská kráska Vonnová pobláznila fanoušky. Zveřejnila svoje telefonní číslo

Rudolf Černík
4. 7. 2019 7:16
K nečekanému kroku se odhodlala Lindsey Vonnová. Americká lyžařská superstar prostřednictvím sociální sítě zveřejnila svoje telefonní číslo a vyzvala fanoušky, aby jí napsali.
Lindsey Vonnová
Lindsey Vonnová | Foto: Reuters

"Chceš mi napsat? Dostala jsem tohle nové číslo, takže si teď můžu psát s fanoušky přímo. Sociální sítě jsou skvělé, ale nejsou to tak osobní, jako textování," napsala Vonnová na svůj Twitter a přidala i hashtag s výzvou "textni mi" v angličtině.

Tweet Lindsey Vonnové:

Zpráva vyvolala šílenství. Okamžitě se také začalo spekulovat, že Vonnové se do jejího twitterového účtu dostali hackeři podobně, jako se to stalo v roce 2017. Vonnová tehdy randila s golfovým fenoménem Tigerem Woodsem a poté, co se jí hacker naboural do telefonu, unikly na veřejnost její intimní snímky.

Po pouhých dvaceti minutách tak olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa musela umístit na Twitter další post. Ve videu vysvětlovala, že její číslo je skutečné a dala ho všanc úmyslně.

"Borci, nikdo mě nehacknul, jenom jsem textovala, tweetovala moje telefonní číslo," ujistila Vonnová ve videu. "Tak mi textujte. Ale je to jen pro mé fanoušky. I když jestli jimi nejste, tak se nejspíš nebudete obtěžovat," dodala.

Vysvětlující video Lindsey Vonnové:

Čtyřiatřicetiletá legenda bílých svahů, čtyřnásobná vítězka celkového pořadí Světového poháru, ukončila letos po mistrovství světa kariéru. Pár teď tvoří s hvězdným hokejistou P.K. Subbanem, jenž od nové sezony bude hrát za New Jersey Devils.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy