Tak trochu utajená sportovní svatba roku. Česká gymnastka si vzala americkou hvězdu

ČTK ČTK
1. 4. 2019 6:41
Bývalá česká reprezentantka ve sportovní gymnastice Nicole Pechancová se provdala za hvězdu amerického fotbalu Andrewa Lucka. O víkendovém sňatku dlouholetých partnerů informoval list Indianapolis Star, podle kterého se svatba konala v Česku.
Nicole Pechancová a Andrew Luck na snímku z února letošního roku
Nicole Pechancová a Andrew Luck na snímku z února letošního roku | Foto: Profimedia.cz

Podle amerického deníku se oba devětadvacetiletí sportovci poznali během studií na Stanfordu, kde byla Pechancová kapitánkou gymnastického družstva a Luck hvězdou týmu amerického fotbalu. Oba tam před sedmi lety završili studium architektury. Pechancová, která se narodila českým rodičům v New Jersey, získala ještě titul MBA a v současnosti pracuje jako produkční pro televizní stanice ESPN a NBC.

Českou republiku reprezentovala v letech 2006 až 2010 a startovala i na mistrovství světa a Evropy.

Luck hraje od roku 2012 za Indianapolis Colts a čtyřikrát si vysloužil nominaci do Pro Bowlu, což je utkání hvězd NFL. Před třemi roky prodloužil s klubem smlouvu do roku 2022 za 140 milionů dolarů a stal se s průměrným platem 23,3 milionu dolarů na sezonu nejlépe placeným hráčem ligy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy