Wozniacká se v den začátku odhlásila z turnaje v Brisbane

ČTK Sport ČTK, Sport
29. 12. 2013 12:09
Bývalá světová tenisová jednička Caroline Wozniacká si při tréninku poranila rameno.
Bývalá světová tenisová jednička Caroline Wozniacká si při tréninku poranila rameno.
Bývalá světová tenisová jednička Caroline Wozniacká si při tréninku poranila rameno. | Foto: Reuters

Brisbane - Bývalá světová tenisová jednička Caroline Wozniacká se kvůli zranění odhlásila z turnaje v Brisbane, jenž dnes začal. Třiadvacetiletá Dánka si při tréninku poranila pravé rameno.

Wozniacká, jež měla být na zahajovacím turnaji sezony šestou nasazenou, se odhlásila spíše z preventivních důvodů a doufá, že bude moci hrát následující týden v Sydney.

"Chci vstoupit do sezony dobře, takže jsem si to zranění nechtěla i s výhledem na Australian Open zhoršit," řekla tenistka, která si na prvním grandslamu sezony v Melbourne zahrála v roce 2011 semifinále.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Válečný veterán a poslední žijící český pilot RAF Emil Boček leží v brněnské fakultní nemocnici

Válečný veterán a poslední žijící český stíhací pilot RAF Emil Boček je ve Fakultní nemocnici Brno-Bohunice na interní kardiologické klinice. Šestadevadesátiletý Boček má 28. října dostat od prezidenta Miloše Zemana Řád Bílého lva nejvyšší třídy. Emil Boček sloužil ve Velké Británii u československé 310. stíhací perutě. Na kontě má 26 operačních letů. Řád Bílého lva třetí třídy mu propůjčil už bývalý prezident Václav Klaus v roce 2010, a to za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu a vynikající bojovou činnost. Letos v květnu Bočka prezident povýšil do nejvyšší armádní hodnosti. Generálské hodnosti mu udělil už v letech 2014 a 2017.

Zdroj: ČTK
Další zprávy