VIDEO Málem kuriózní zranění. Na Djokoviče spadli fanoušci

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
31. 12. 2012 19:28
Kuriózní zranění si málem přivodil tenista Novak Djokovič, který se šel po utkání v Hopmanově poháru podepisovat fanouškům a ti na něho spadli.
Takhle na Djokoviče spadli fanoušci | Video: Youtube.com

Perth - Pořádnou daň málem zaplatil Novak Djokovič za vlastní popularitu, když po vítězném utkání v Hopmanově poháru šel mezi fanoušky rozdat pár podpisů a dav obdivovatelů na něho spadl.

Tlačenice, která při podepisování u ochranné bariéry vznikla, byla příliš velká a panel se i s diváky utrhnul. Djokovič sice včas uskočil, ale i tak chvíli zůstal v předklonu, poté se sebral a odešel do šaten.

Později přiznal, že byl spíše v šoku, ale jinak je v pořádku. "Já jsem v pohodě, hlavně, že dětem se nic nestalo," citoval slova nejlepšího tenisty na okruhu americký deník USA Today.

Však také po výhře nad Italem Andreasem Seppim 6:3 a 6:4 nastoupil spolu se srbskou fedcupovou jedničkou Anou Ivanovičovou ke smíšené čtyřhře, kterou ale proti Seppimu a Schiavoneové prohráli 0:2 na sety.

Djokovič má v posledních dnech napilno. Sotva o víkendu vyhrál tenisovou exhibici v Dauhá, hned spěchal do australského Perthu na Hopman Cup a v pondělí už odehrál první dva zápasy.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy