reklama
 
 

VIDEO Málem kuriózní zranění. Na Djokoviče spadli fanoušci

31. 12. 2012 19:28
Takhle na Djokoviče spadli fanoušci | Video: Youtube.com
Kuriózní zranění si málem přivodil tenista Novak Djokovič, který se šel po utkání v Hopmanově poháru podepisovat fanouškům a ti na něho spadli.

Perth - Pořádnou daň málem zaplatil Novak Djokovič za vlastní popularitu, když po vítězném utkání v Hopmanově poháru šel mezi fanoušky rozdat pár podpisů a dav obdivovatelů na něho spadl.

Tlačenice, která při podepisování u ochranné bariéry vznikla, byla příliš velká a panel se i s diváky utrhnul. Djokovič sice včas uskočil, ale i tak chvíli zůstal v předklonu, poté se sebral a odešel do šaten.

Později přiznal, že byl spíše v šoku, ale jinak je v pořádku. "Já jsem v pohodě, hlavně, že dětem se nic nestalo," citoval slova nejlepšího tenisty na okruhu americký deník USA Today.

Však také po výhře nad Italem Andreasem Seppim 6:3 a 6:4 nastoupil spolu se srbskou fedcupovou jedničkou Anou Ivanovičovou ke smíšené čtyřhře, kterou ale proti Seppimu a Schiavoneové prohráli 0:2 na sety.

Djokovič má v posledních dnech napilno. Sotva o víkendu vyhrál tenisovou exhibici v Dauhá, hned spěchal do australského Perthu na Hopman Cup a v pondělí už odehrál první dva zápasy.

autor: Miroslav Harnoch | 31. 12. 2012 19:28

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama