VIDEO Ibaka dostal v NBA za úder do rozkroku pokutu 25 tisíc

ČTK Sport ČTK, Sport
6. 3. 2013 8:30
Serge Ibaka z Oklahomy dostal pokutu 25 tisíc dolarů (489 tisíc korun) za to, že v nedělním utkání NBA na palubovce Los Angeles Clippers uhodil do rozkroku domácího Blakea Griffina.
Serge Ibaka z Oklahomy uhodil do rozkroku Blakea Griffina z LA Clippers. | Video: Sport

New York - Serge Ibaka z Oklahomy dostal pokutu 25 tisíc dolarů (489 tisíc korun) za to, že v nedělním utkání NBA na palubovce Los Angeles Clippers uhodil do rozkroku domácího Blakea Griffina.

K incidentu došlo při souboji pod košem necelé dvě minuty před koncem zápasu, který Oklahoma vyhrála 108:104.

Představitelé NBA zároveň dodatečně zvýšili kategorii Ibakova úmyslného faulu o jeden stupeň, což znamená, že měl být vyloučen.

Výsledky úterních zápasů:

Oklahoma City - LA Lakers 122:105, Philadelphia - Boston 101:109, Sacramento - Denver 113:120.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

"Naše země není otevřená". Američané začali vyhošťovat tábořící migranty z Haiti

Americké úřady začaly s vyhošťováním tisíců lidí původem z Haiti, kteří se tento týden utábořili na hranici mezi Mexikem a Texasem. Úřady dnes vypravily první tři lety na Haiti, řekl agentuře AP nejmenovaný zdroj. Bezpečnostní složky také zablokovaly vstup do Texasu z mexické strany. 

Tento týden dorazilo do okolí texaského města Del Rio z Mexika zhruba 14 tisíc lidí. Utábořili se u mostu, který spojuje mexický a texaský břeh řeky Rio Grande, tvořící hranici mezi Mexikem a USA. Většina migrantů je z Haiti, ale i zemí Střední Ameriky.

V sobotu americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti oznámilo, že navýší přepravní kapacity pro vyhoštění lidí, kteří nezákonně překročili hranici. Ministerstvo uvedlo, že "naše hranice není otevřená, a lidé by se neměli vydávat na nebezpečnou cestu". Migranti by měli být navráceni do země původu, aniž by dostali možnost si podat žádost o azyl.

Další zprávy