Ospalý znovu vyhrál v úvodu sezony duatlon v Dobřanech

ČTK
30. 4. 2006 22:40
 Nejlepší domácí triatlonista posledních let Filip Ospalý opět zahájil sezonu vítězstvím v duatlonu v Dobřanech. Úvodní závod Českého poháru na tratích 10 km běhu, 39 km jízdy na kole a 5 km běhu dnes vyhrál s náskokem 18 sekund před Alešem Láníkem.

Třetí skončil spolufavorit Daniel Fekl, který zaostal o dalších deset sekund. Mezi ženami byla suverénně nejrychlejší Vendula Trnková.

Výsledky: Muži: 1. Ospalý (Ekol Elite Team) 1:13:01, 2. Láník (JPK Axis) -18, 3. Fekl -28, 4. Kasl -1:37, 5. Kubíček (všichni Koma Racing Team) -1:49, 6. Minařík (Author Tufo Titan) -1:51.
Ženy: 1. Trnková (Sportprestiž) 1:26:49, 2. Candrová (BaH Triatlon Č. Budějovice) -2:08, 3. Procházková (TC Vaněk J. Hradec) -3:01, 4. Fanturová (CSK FTVS Praha) -5:52, 5. Žufanová (TK Jaso Plzeň) -5:53, 6. Kolomazníková (TT Kovosvit) -9:16.