Odložený duel Klička s Furym se v říjnu nejspíš opět neuskuteční, šampion je údajně zraněný

ČTK ČTK
23. 9. 2016 22:00
Odveta mezi bývalým světovým šampionem Vladimirem Kličkem a současným šampionem Tysonem Furym se podruhé odkládá.
Foto: Reuters

Manchester - Už jednou odložený odvetný boxerský duel mezi bývalým světovým šampionem Vladimirem Kličkem z Ukrajiny a jeho přemožitelem Tysonem Furym znovu mění termín. Podle britských médií si další odklad vynutilo nové zranění britského boxera. Zástupci boxerů informace zatím oficiálně nepotvrdili.

Podle původních plánů se měla odveta za loňský listopadový souboj uskutečnit už 9. července, Fury ji ale kvůli zranění kotníku zrušil. Nový termín byl stanoven na 29. října, mezitím se ale objevily zprávy o dopingovém prohřešku britského boxera. Ten přesto říjnový termín potvrdil, na předzápasovou tiskovou konferenci ale minulý týden nedorazil. Podle manažera se mu porouchalo auto.

Britská média nyní spekulují, že už se Fury do ringu nejspíš nevrátí. Protože od duelu s Kličkem uplyne v listopadu rok, hrozí mu odebrání mistrovských pásů organizací WBO a WBA. Navíc ho ještě na konci října čeká slyšení před domácí antidopingovou agenturou kvůli pozitivnímu testu na steroidy. Zakázané látky u něho kontrola objevila vloni v únoru, tedy ještě před duelem s Kličkem.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

Další zprávy