Nelly Kordová navázala na sestru Jessicu. Vyhrála golfový turnaj v Orlandu

28. 2. 2021 22:33
Americká golfistka Nelly Kordová vyhrála s náskokem tří ran a výsledkem 16 pod par turnaj v Orlandu a připsala si čtvrté vítězství na LPGA Tour v kariéře.
Nelly Kordová, golfistka
Nelly Kordová, golfistka | Foto: Reuters

Dvaadvacetiletá dcera bývalého českého tenisty Petra Kordy navázala na starší sestru Jessicu, jež před měsícem zvítězila v úvodním turnaji sezony v Lake Buena Vista.

Na Gainbridge LPGA se poprvé po 13 letech představila na tour slavná Švédka Annika Sörenstamová. Padesátiletá vítězka deseti majorů zvládla cut, ale po nepovedených víkendových kolech obsadila se skóre +13 poslední 74. pozici.

Loňské osmé místo v Orlandu neobhajovala Klára Spilková. Česká golfistka se nedostala mezi 120 startujících a neuspěla ani v pondělní kvalifikaci. Mezi náhradnicemi je i pro další turnaj Drive On Championship příští týden v Ocale.