Nevěra s pornohvězdou i závislost na lécích. Woods překonal vlastní slabost a je zpět

Lindsey Vonnová a Tiger Woods
Po různý životních peripetiích se Tiger Woods vrátil do absolutní golfové špičky, když o víkendu vyhrál Masters.
Americký golfista vlétl na profesionální dráhu před dvaadvaceti lety, a hned druhou sezonu ovládl major, dokonce ten nejslavnější, oblékl totiž zelené sako na Masters.
Bylo mu pouhých jednadvacet let, když vystoupal po žebříčku na světový trůn.
Dosud vyhrál celkem 14 majorů a stal se globální hvězdou. Vždyť jen na prize money si vydělal přes 115 milionů dolarů (tedy asi dva a půl miliardy korun). Podle Forbesu jsou ale jeho celkové výdělky díky sponzorům více než desetkrát větší.
Foto: Reuters
mih mih
28. 9. 2018 7:16
Golista Tiger Woods minulý víkend ukázal, že to navzdory různým životním peripetiím s holí nezapomněl. Nyní chce další trofej v Ryder Cupu.
 

Právě se děje

před 23 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy