Boural, když utíkal před manželkou, byl závislý na lécích. Woodsovy trable pokračují

Boural, když utíkal před manželkou, byl závislý na lécích. Woodsovy trable pokračují
V úterý večer otřásla sportovním světem zpráva o vážné autonehodě legendárního amerického golfisty Tigera Woodse v Los Angeles.
Ve vysoké rychlosti nezvládl řízení, převrátil vůz na střechu a ze zničeného auta ho museli záchranáři vystříhávat.
Woodsův tým později na Twitteru zveřejnil informaci, že golfista má za sebou dlouhou operaci pravé dolní končetiny soustředěnou na oblast holenní a lýtkové kosti, kde měl otevřenou zlomeninu, nohu a kotník.
To ale zdaleka nejsou výjimečné trable amerického golfisty, který vlétl na profesionální dráhu už před čtvrt stoletím. Od té doby prošel různými peripetiemi, za kterými stála i rychlá cesta ke slávě.
Foto: Reuters
mih mih
24. 2. 2021 19:55
Golfista Tiger Woods měl v úterý vážnou dopravní nehodu v Los Angeles. Za sebou už má ale řadu dalších životních peripetií.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy