Nejstrašnější žena světa? Dle obra Joshuy drobná atletka

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
31. 7. 2015 18:33
Britský talent těžké váhy Anthony Joshua a vícebojařka Jessica Ennis-Hillová si spolu zatrénovali.
Anthony Joshua a Jessica Ennis-Hillová
Anthony Joshua a Jessica Ennis-Hillová | Foto: Instagram Anthony Joshua

Londýn - Skutečně olympijské setkání se uskutečnilo v pátek v londýnské tělocvičně, kde se připravuje obrovitý boxer Anthony Joshua.

Za olympijským vítězem z Londýna a momentálně ve třinácti zápasech neporaženým profesionálním bijcem, ze kterého se pomalu třese celý svět, totiž dorazila kamarádka a neméně úspěšná vícebojařka Jessica Ennis-Hillová. Ta stejně jako Joshua vybojovala na domácí olympiádě zlato.

Oba britští hrdinové se nesešli náhodou. Devětadvacetiletá Ennis-Hillová se připravuje na světový šampionát, který se uskuteční na konci srpna v Pekingu, o čtyři roky mladší boxer pak bude hájit svoji neporazitelnost proti krajanovi Garymu Cornishovi 12. září.

A dle obrázku na instagramu, respektive popisku fotky, má 198 centimetrů vysoký a 110 kilogramů vážící Joshua daleko větší strach z o 33 centimetrů menší a více jak 50 kg lehčí atletky než z budoucího soupeře.

"Trénink vedle nejstrašnější ženy na světě, tedy kromě mojí matky," zní pod společným obrázkem po zjevně náročné tréninkové jednotce. Těžko říct, co na tento kompliment řekne Joshuova maminka a jak si jej vyloží Američanka Ronda Rouseyová.

Training alongside one of the baddest women I know, apart from my mother 💯

Fotka zveřejněná uživatelem Anthony Joshua (@anthony_joshua),

Tu zrovna v noci na neděli čeká za velkou louží dvanáctý zápas v kleci v rámci UFC 190 a právě titulem "Nejstrašnější ženy na světě" ji skládají komplimenty fanoušci, experti i komentátoři. Mimochodem, Rouseyová váží zhruba stejně jako Ennis-Hillová. Že by začátek nové "rivality"?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy