Voda je jejich živel. 30 nej snímků z plaveckého šampionátu

Prohlédněte si třicítku nejpovedenějších záběrů z mistrovství světa v plaveckých sportech, které včera skončilo v ruské Kazani.
Když španělské akvabele Oně Carbonellové řeknete, ať si dá nohu za krk, nijak ji tím neurazíte.
Kde jinde najdete pohromadě tolik krásy jako v závodě družstev v synchronizovaném plavání?
Plavci se opět překonávali a v Kazani celkem 12krát přepsali světové tabulky.
Třikrát zaplavala světový rekord nejúspěšnější žena šampionátu Katie Ledecká z USA,...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
10. 8. 2015 12:21
Prohlédněte si třicítku nejpovedenějších záběrů z mistrovství světa v plaveckých sportech, které včera skončilo v ruské Kazani.

Více o plavání čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Třináctku zadržených kvůli loňské smrti 39 Vietnamců, jejichž těla se našla v kontejneru u Londýna, obvinili

Třináct osob, které byly ve Francii zadrženy v souvislosti s loňskou smrtí 39 vietnamských migrantů, jejichž těla byla nalezena v Británii, bylo obviněno z organizovaného pašování lidí, napomáhání při vstupu na území a ze zločinného spolčení. Šest z nich bylo obviněno z neúmyslného zabití. Dvanáct ze zadržených je ve vazbě, poslední se nachází pod soudním dohledem. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na soudní zdroj. Těla migrantů se našla loni v říjnu v chladírenském kontejneru nedaleko Londýna.

Obvinění jsou převážně Vietnamci a Francouzi. Zadrženi byli v úterý na různých místech v okolí Paříže. Ve stejnou dobu zatkla policie v Belgii v souvislosti se smrtí vietnamských migrantů dalších 13 lidí. Mezinárodní operaci koordinovala agentura EU pro justiční spolupráci Eurojust a policejní agentura Europol.

Loni 23. října byla v chladírenském kontejneru v průmyslové zóně na východ od Londýna objevena těla 31 mužů a osmi žen, dvěma z obětí bylo pouhých 15 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy