Kufa s Hadravou budou v Mexiku bojovat vyrovnání maxima

ČTK ČTK
9. 5. 2014 8:46
Plážoví volejbalisté Robert Kufa s Janem Hadravou zakončili skupinu na turnaji Světového okruhu v Mexiku porážkou a play off začnou hned v prvním kole.
Plážový volejbal - ilustrační foto.
Plážový volejbal - ilustrační foto. | Foto: Reuters

Puerto Vallarta - Plážoví volejbalisté Robert Kufa s Janem Hadravou zakončili skupinu na turnaji Světového okruhu v Mexiku porážkou a play off začnou hned v prvním kole. Pokud však dnes porazí Švýcary Philipa Gabathulera s Mircem Gersonem, skončí nejhůře devátí a vyrovnají si své maximum.

Hadrava, který před dvěma týdny bojoval v hale s Libercem o titul v extralize, začal s Kufou sezonu na písku dvěma výhrami. Porazili domácí pár Galindo, Miramontes 2:0 a Švýcary Kovatsche s Kisslingem 2:1. Poslední duel ve skupině jim nevyšel, s italskými bratry Ingrossovými ve větrných podmínkách prohráli 15:21 a 17:21.

"Nebylo se na čem chytnout, dvojčata jsou ve větru jako doma, my byli pouze na návštěvě a jen sekundovali," napsali čeští reprezentanti na facebook.

Kimi a Maki se chystají na Prahu

V ženské soutěži na společném turnaji Martina Bonnerová s Barborou Hermannovou ve skupině dvakrát prohrály. Nejprve s Řekyněmi Arvanitiovou a Karagkuniovou 1:2 a pak s brazilskými jedničkami Talitou a Limaovou 15:21 a 14:21. Dnes budou bojovat o postup do play off proti rovněž dosud neúspěšným Italkám Menghiové a Cavalluzziové.

České jedničky Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou v Mexiku nestartují a připravují se na domácí turnaj na pražské Štvanici, kde se představí světová elita za dva týdny.

Turnaj Světového okruhu mužů a žen v plážovém volejbalu v Puerto Vallarta (Mexiko):

Ženy:

Skupina A: Talita, Limaová (1-Braz.) - Bonnerová, Hermannová (17-ČR) 2:0 (15, 14).

Český pár dohraje skupinu dnes, na kontě má dvě porážky.

 

Právě se děje

Další zprávy