Kiki a Maki jsou v Sao Paulu přímo ve druhém kole

10. 10. 2013 22:01
Plážovým volejbalistkám Kristýně Kolocové a Markétě Slukové se při návratu na Světový okruh po zdravotní pauze zatím daří výborně, na grandslamu v Sao Paulu vyhrály všechny tři zápasy ve skupině.
Markéta Sluková a Kristýna Kolocová po pauze stále vyhrávají.
Markéta Sluková a Kristýna Kolocová po pauze stále vyhrávají. | Foto: CPA

Sao Paulo  - Plážovým volejbalistkám Kristýně Kolocové a Markétě Slukové se při návratu na Světový okruh po zdravotní pauze zatím daří výborně, na grandslamu v Sao Paulu vyhrály všechny tři zápasy ve skupině. Set ztratily až v dnešním utkání s třetími nasazenými Brazilkami Lili a Barbarou Seixasovou, které porazily 21:13, 19:21 a 15:13.

Díky prvnímu místu ve skupině postoupily přímo do druhého kola a obsadí nejhůře deváté místo. České olympioničky musely v srpnu přerušit sezonu kvůli nemoci Slukové, která měla boreliózu a plicní problémy.

V Sao Paulu se naopak nedařilo Přemyslu Kubalovi s Janem Dumkem, kteří po postupu z kvalifikace nezískali ve skupině ani set. Nejprve prohráli s domácími turnajovými jedničkami Ricardem a Álvarem Filhou a poté také se dvěma německými dvojicemi.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie Grand Slam v Sao Paulu:

Muži:

Skupina A:

Dollinger, Flüggen (16-Něm.) - Kubala, Dumek (32-ČR) 2:0 (14, 18), Böckermann, Urbatzka (17-Něm.) - Kubala, Dumek 2:0 (19, 18).