Nový kalendář, ještě odvážnější fotky. Vzpěračky bojují proti předsudkům nahotou

České vzpěračky nafotily kalendář
České vzpěračky opět po roce nafotily kalendář, kterým se snaží zpopularizovat tento sport a ukázat veřejnosti, že zdviháním činek si rozhodně nekazí krásná těla.
Jejich kalendář pro rok 2019 rozhodně také stojí za zmínku. Tentokrát kompletně nafocený v areálu Plumlovského zámku.
Fotilo se během jednoho dne v rámci normální otvírací doby zámku, návštěvníkům se tak občas naskytly nevídané pohledy.
Všech 12 modelek jsou vzpěračky z celé České republiky. Všechny měly přesný časový harmonogram, kdy se před objektiv Davida Nogola postavit.
Foto: David Nogol
Sport mih Sport, mih
17. 11. 2018 15:18
Už popáté za sebou nafotily české vzpěračky odvážný kalendář, kterými se snaží zbořit předsudky o tom, že jejich sport nedokáže tvarovat krásná ženská těla. Tentokrát přidaly plakáty s červenými nosy, kterými pomáhají Kontu bariéry. Podívejte se na ochutnávku z aktuálního i předchozích ročníků kalendáře.

Kalendáře jsou k objednání na webu vzperacky.cz.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy