Baseballová exibice mezi hokejisty Vítkovic a ostravskými Arrows přilákala plný stadion

Kapitán Vítkovic Rostislav Olesz zažil loňskou porážku s Arrows. V letošní exibici chtěl zúročit loňské zkušenosti a baseballisty alespoň potrápit.
Baseballová exibice mezi Arrows Ostrava a HC Vítkovicemi začala včera po páté hodině odpolední. Před zápasem nechyběla státní hymna.
Kapitán Vítkovic Rostislav Olezs před zápasem pro klubový web vzpomínal na loňský ročník, ve kterém Vítkovice s Arrows padly 1:4. "Kluci vzpomínali, že to byla úžasná zábava a zpestření v průběhu přípravy. Moc se těšíme i letos. Navíc, už víme, do čeho jdeme, tak věřím, že kluky z Arrows pořádně potrápíme."
Na pálce byli přece jen přesnější baseballisté Arrows. ...
... Brankář Vítkovic Daniel Dolejš míč nezasáhl.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
8. 7. 2016 8:54
Podívejte se, jak probíhala baseballová exibice mezi Arrows Ostrava a HC Vítkovicemi.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy